Menu
Понедельник, 19 Июнь 2017 17:46

Ремонт дороги на перехресті вулиць Гніванського шосе та Пирогова у Вінниці завершено

444
(0 голосов)

Завершились роботи по капітальному ремонту перехрестя вулиці Пирогова та Гніванського шосе. Для підвищення безпеки тут облаштували острівець безпеки, в місцях пішохідних переходів зробили пандуси. Також на перехресті встановили камери відеоспостереження.

Оскільки у місті постійно збільшується кількість приватного автотранспорту, щороку триває робота над збільшенням пропускної здатності доріг та підвищення рівня безпеки автошляхів міста. В минулому році було капітально відремонтовано п’ять вінницьких перехресть. У 2017 році робота в цьому напрямку продовжилась. Тиждень тому завершився капітальний ремонт перехрестя Гніванського шосе та вулиці Пирогова.

«Тут було заасфальтовано близько 700 м2 самого перехрестя та примикань до нього. Для безпеки руху пішоходів та розділення напрямків руху через вулицю Пирогова облаштовано острівець безпеки площею 120 м2», – каже директор департаменту комунального господарства та благоустрою Володимир Ніценко.

В місцях пішохідного з’єднання тротуару з проїжджою частиною облаштовано пандуси. На минулому тижні на перехресті встановлено камери відеонагляду.

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей