Menu
Среда, 17 Май 2023 14:10

Реконструкцію вулиці Батозької відновлюють у Вінниці

288
(1 Голосовать)

У Вінниці відновлюють реконструкцію вулиці Батозької. 15 травня розпочали підготовчі роботи, незабаром на об'єкт заїде техніка.

Про це повідомив міський голова Сергій Моргунов. 

"З початком повномасштабної війни фінансування таких інфраструктурних проєктів в Україні було призупинене. В цьому році у нас з’явилася можливість відновити роботи, тож, плануємо якнайшвидше облаштувати дорогу, щоб відновити рух автомобілів та громадського транспорту на цій ділянці. До війни спеціалісти тут проклали більшу частину інженерних мереж, практично облаштували освітлення, підготували дорогу під «оксамитовий шлях», де будуть курсувати трамваї, - написав мер. - Ми будемо продовжувати вдосконалювати міський простір. Модернізація Батозької має велике значення для міста, адже вулиця «підв’язана» і до шляхопроводу Янгеля-Лук’яненка, який зв’яже центральну частину міста з Тяжиловом, а також з нашим проєктом «Вінницька миля»".

За словами директора департаменту комунального господарства та благоустрою міськради Юрія Семенюка, на цьому об’єкті повністю завершені роботи з прокладання зливової каналізації. Встановили нові електроопори, які потрібні не тільки для освітлення, а ще й слугують і опорами контактної мережі для трамваїв та в подальшому для тролейбусів, а також влаштували практично всі LED-світильники. Крім того, перенесли силові кабелі для трансформаторних підстанцій, влаштували футляри під слабоструменеві мережі, які відповідають за відеонагляд, інтернет, зовнішнє освітлення тощо. Тут також підготували основу під “оксамитовий шлях” трамваїв.

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей