Menu
Среда, 12 Октябрь 2016 18:22

Реконструкція "Київського" моста у Вінниці обійдеться в 67 мільйонів гривень

425
(0 голосов)

Департамент капітального будівництва Вінницької міськради на сайті державних закупівель Prozzoro 6 жовтня розмістив, мабуть, найдорожчу для міста пропозицію. У мерії шукають підрядника для реконструкції моста через Південний Буг по вулиці Чорновола. Ціна «питання» - до 67 млн. грн.

Місцева влада хоче, щоб на протязі 2016-17 років підрядник зміцнив опори і насип біля берегів, розширив проїжджу частину «Київського» моста на 3 метри, замінив асфальтне покриття, зміцнив балки, провів ревізію і ремонт тріщин, виконав роботи з гідроізоляції, замінив перила і провів інші роботи, які вказані в проектно-кошторисної документації.

Судячи з усього, міська влада розраховує на те, що з фінансуванням робіт допоможуть з держбюджету. Поки ніхто не поспішає озвучувати, скільки грошей «дасть» Кабмін, але виходячи з попередньої практики можна припустити, що в мерії сподіваються на виділення 90% від загальної суми необхідних коштів.

«Поки будівельні компанії лише цікавляться цією пропозицією, але тільки 27 жовтня, коли відбудеться аукціон, стануть відомі його попередні результати. Ми сподіваємося, що переможець тендеру в цьому році почне проводити підготовчі роботи, і хоча на реконструкцію відводиться 24 місяці, закінчить її до кінця наступного року », - пояснив головний спеціаліст департаменту капітального будівництва Сергій Слободяник.

Не виключено, що кілька місяців міст буде перекрито для проїзду. Якщо врахувати, що на бетонних перекриттях кілька шарів асфальту, то їх доведеться знімати ... Мабуть, вінничанам доведеться миритися з деякими незручностями.

До речі, після реконструкції ширше буде не тільки проїжджа частина, а й пішохідна зона. Сьогодні ширина тротуару становить приблизно 1,75 м. За рахунок розширення по обидва боки мосту вона збільшиться до 2,25 метра.

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей