Menu
Среда, 20 Апрель 2016 09:54

Проекти-переможці у Вінницькій програмі «Бюджет громадських ініціатив»

326
(0 голосов)

Координаційна рада програми «Бюджет громадських ініціатив» 19 квітня визначила проекти вінничан, реалізація яких буде фінансуватись з міського бюджету. Це шість великих і шість малих проектів, які набрали найбільшу кількість голосів. Ті ідеї, які не отримали необхідної підтримки вінничан, зможуть взяти участь у наступному етапі програми.

11 квітня у Вінниці завершилось голосування за проекти, які подавали вінничани для фінансування з міського бюджету. До цього процесу долучилось більш ніж 14,5 тисяч вінничан.

Тиждень експертна група перевіряла дані учасників голосування та визначила 274 голосів недійсними. У 143 випадках відбувалось дублювання авторизації громадянками за одним номером телефону (голосування в електронному вигляді), у 104 випадках використовувались одні і ті ж паспортні дані кілька разів, ще в 27 випадках виявлено використання фіктивних паспортних даних, відсутність місця реєстрації або реєстрація за межами Вінниці.

Після цього було складено рейтинг проектів в залежності від кількості набраних голосів, який розміщено на сторінці проекту «Бюджет громадських ініціатив».

19 квітня координаційна рада програми, головою якої є секретар міської ради Павло Яблонський, обговорила результати голосування та дійшла згоди відібрати для реалізації великі проекти, які набрали більше 300 голосів, і малі проекти, за які проголосувало більше 200 вінничан.

Таким чином у 2016 році буде здійснено: благоустрій пляжу біля озера в районі олійножирового комбінату, виконано реконструкція харчоблоку у школі №4, побудовано спортивний майданчик біля школи №12, створено зону відпочинку біля озера на Тяжилові, проведено реконструкцію спортивного стадіону для мініфутболу по вул.С.Наливайка та впорядковано алеї парку ім.О.Ющенка.

До переліку малих проектів, які будуть реалізовані, увійшли такі ідеї: облаштування скверу біля олійножирового комбінату; встановлення системи відеонагляду у школі №27; створення сенсорної кімнати для дітей з аутизмом та іншими фізіологіями; організація сучасного розвитку і відпочинку людей пенсійного і передпенсійного віку; створення арт-об’єкту «Україна вишивана» на паркані школи №23 та встановлення світлофору на перехресті вул. Учительська та Немирівського шосе.

Підсумовуючи засідання координаційної ради секретар міської ради Павло Яблонський зазначив: «Ми сьогодні є свідками пілотного етапу програми «Бюджет громадських ініціатив». Ті результати голосувань і кількість вінничан, які долучилось до голосування і до складання проектів, ще раз говорять про те, що у нас дуже активні і небайдужі мешканці, свідомі громадяни, які прагнуть покращувати своє рідне місто».

Тепер відповідні структурні підрозділи міської ради, які будуть реалізовувати проекти в рамках програми «Бюджет громадських ініціатив» розпочнуть виготовлення проектно-кошторисної документації, після чого перейдуть до реалізації.

Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей