Menu
Четверг, 11 Май 2017 18:15

Принц Саудівської Аравії відвіда Вінницю в пошуках напрямків співпраці

373
(0 голосов)

Другий день поспіль у Вінницькій області перебуває делегація із Саудівської Аравії на чолі з Його Високістю Принцем Абдуллою Бін Фахад Бін Ялаві Аль Саудом, членом Королівської родини СА. Сьогодні високоповажний гість мав зустріч з міським головою Сергієм Моргуновим, під час якої ознайомився з напрямками розвитку Вінниці та найбільш масштабними інвестиційними проектами, над якими працює місто. Окрім того, Його Високість ознайомився з роботою вінницького Прозорого офісу.

Делегація із Саудівської Аравії до Вінниці приїздить вже не вперше. Наприкінці березня було завершено процедуру надання в оренду земель у двох районах області під промисловість для переможця конкурсу нa крaщий інвестиційний проект у сфері альтернативних джерел енергії – групі компаній Принца Саудівської Аравії. Розпорядженнями голови облдержaдміністрaції ТОВ «Полaріснет» було нaдaно в оренду строком нa 25 років земельні ділянки нa території Піщaнського тa Чечельницького рaйонів для будівництвa сонячних електростaнцій. У дaний проект передбачається інвестування щонайменше 30 млн. євро, що дозволить генерувaти 30 мВт екологічно-чистої електроенергії. Відтак, в рамках цього робочого візиту завершується підготовчий етап роботи з інвестором.

Окрім того, на сьогодні представники Саудівської Аравії шукають і інші напрямки співпраці в регіоні. Для того, щоб налагодити ділові контакти, 11 травня Його Високість Принц Абдулла Бін Фахад Бін Ялаві Аль Саудом зустрівся з міським головою Сергієм Моргуновим. Під час зустрічі він зазначив, що через партнерські компанії готовий співпрацювати у різних напрямках, зокрема, щодо енергоефективності, будівництва, розвитку комунікацій, а також торгівлі, і на сьогодні розглядаються різні варіанти співпраці.

Заступник міського голови Владислав Скальський представив гостям презентацію щодо напрямків розбудови Вінниці – розвитку промисловості міста, індустріального парку, аеропорту. Його Високість зацікавився проектом перетворення адміністративної приміщення Вінницької міської ради на «екобудівлю». Цей проект довгий час обговорюється, оскільки для міста він є занадто дороговартісним. «Це дуже цікавий проект, ми можемо його обговорити. Тут в Україні є наші партнери. Ми можемо зараз розглядати різні проекти і сподіваємось, що у нас все вийде. Хочеться визначитися поки з одним проектом, взяти його та закінчити, а потім можна говорити про подальшу співпрацю», - каже Його Високість Принц Абдулла Бін Фахад Бін Ялаві Аль Сауд.

Сергій Моргунов зазначив, що під час зустрічі було презентовано тільки невелику частку проектів, над якими сьогодні працює місто. І Вінниця готова на подальшу співпрацю в будь-якому з напрямків.

Після зустрічі з мером міста делегація ознайомилася з роботою Прозорого офісу. Його Високість зазначив, що він вражений: «Я це уявляв по-іншому, але ви молодці. Ви зробили все на вищому рівні, як у великих сучасних містах. Все відбувається в електронному вигляді і дуже швидко».

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей