Menu
Вторник, 31 Январь 2017 18:19

Предсатвники Тернопільської влади приїжали до Вінниці переймати досвід створення індустріального парку

457
(0 голосов)

31 грудня у Вінниці з робочим візитом побувала делегація з Тернопільської області. Гості зустрілись з представниками мерії. Їх цікавив досвід нашого міста щодо основних аспектів утворення Вінницького індустріального парку: розробці його концепції, включення до державного Реєстру індустріальних парків тощо.

До Вінниці досить часто приїздять делегації переймати досвід з розвитку різних сфер діяльності нашого міста. Зокрема, знайомляться з системою з надання соціальних послуг, впровадженням електронних сервісів, роботою транспортної компанії, муніципального діагностичного центру, методами залучення іноземних донорів до вирішення питань модернізації систем теплозабезпечення тощо.

Сьогодні до міста прибули представники з Тернопільщини. Працівники Тернопільської обласної державної адміністрації та міських рад приїхали переймати досвід щодо створення Вінницьким індустріальним парком та кроків з його розвитку. Адже, як зазначали гості, індустріальний парк є дієвим інструментом залучення інвестицій, розвитку бізнесу, створення нових робочих місць, і утворення такого промислового майданчика є пріоритетним напрямком роботи Тернопільської ОДА.

Управлінці цікавились основними аспектами утворення парку: обрання території, де він розміщуватиметься, керуючої компанії, розроблення концепції. А також – процедурою включенням до державного Реєстру індустріальних парків, що дає ширші можливості для розвитку економічного потенціалу міста та підвищення ділової активності. Крім того, гості з Тернопільщини запитували про облаштування індустріального парку інженерною інфраструктурою, його організаційну та правову структуру. На питання, які цікавили делегацію з Тернополя відповідали заступник міського голови Владислав Скальський та директор департаменту економіки та інвестицій Віталій Погосян.

Довідка

Територія Вінницького індустріального парку розташована на 60 гектарах по Немирівському шосе. На цей майданчик планується залучити інвесторів для будівництва підприємств з виробництва харчових продуктів, одягу, меблів тощо. За попередніми прогнозами, для вінничан тут може бути створено понад шість тисяч нових робочих місць. Також розвиток цієї території пожвавить економіку міста, та сприятиме залученню додаткових інвестицій для розвитку Вінниці. Влітку минулого року на території Вінницького індустріального парку ПрАТ «Українська пивна компанія» (UBC Group) розпочала будівництво підприємства з виробництва холодильного обладнання.

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей