Menu
Четверг, 23 Июнь 2016 11:36

Працівники муніципальної поліції Вінниці починають патрулювати вулиці на велосипедах

255
(0 голосов)

З сьогоднішнього дня у мікрорайоні Вишенька почнуть курсувати велосипедні патрулі з працівників муніципальної поліції. Контролюватимуть вони дотримання правил благоустрою міста, а якщо стануть свідками серйозніших правопорушень – на допомогу викликатимуть патрульну поліцію.

Вісім поліцейських на велосипедах патрулюватимуть Лісопарк, зелені зони та території біля водойм, до яких неможливо під’їхати автомобілем. «Якщо є серйозні правопорушення, наші працівники телефонують на 102 і викликають патрульну службу поліції та вже разом запобігають правопорушенням, - розповідає керівник КП «Муніципальна поліція» Василь Гайовик. - Поки що патрулюватимуть з 8 до 22 години в парку Дружби народів та Лісопарку по Хмельницькому шосе. Зі всіма працівниками було проведено спеціальні навчання щодо дотримання правил дорожнього руху».

Окрім того поліцейських забезпечено новою літньою формою – біла футболка, чорні шорти та яскраві жилети з логотипами підприємства.

Випробував нові велосипеди і міський голова Сергій Моргунов, упевнившись, що вони досить зручні та легкі. «Головне пам’ятати, що ви представляєте місто Вінницю, її територіальну громаду. Дотримання правил благоустрою – це основа чистоти і комфорту європейського міста. Ваша поведінка, толерантність з людьми дуже важливі. В добрий час і щоб вам вінничани тільки дякували», - з такими словами настанови звернувся міський голова до Муніципальній поліції перед тим, як її працівники заступили на своє перше велопатрулювання.

Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей