Menu
Суббота, 14 Январь 2023 13:29

Поліцейські Вінниччини, які виконували службові завдання на деокупованих територіях повернулися додому

456
(0 голосов)

Поліцейські, які виконували службові завдання на деокупованих територіях 12 січня повернулись додому. Їх зустрічали колеги, рідні та друзі.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Вінницької області.

Поліцейські Вінниччини повернулись із відрядження зі сходу країни. Частина правоохоронців залишились на деокупованих територіях виконувати службові завдання.Про прибуття правоохоронців до постійного місця дислокації без поранених та хворих, заступнику начальника ГУНП Олегу Кашперуку доповів командир загону.

«Працювати було не складно, адже у нас дружний та професійний колектив. Місцеве населення нас підтримує. Єдине, що важко давалось – усвідомлення того, що ці люди пережили. Неможливо спокійно бачити сліди від обстрілів, населені пункти без світла, будинки без вікон. Дуже хочеться, щоб нарешті настав мир» - ділиться поліцейський Вадим Кулик.

На території Харківщини правоохоронці несли службу на блокпостах, охороняли стратегічно важливі об’єкти, протидіяли злочинності, допомагали колегам підтримувати правопорядок та виконували інші завдання, поставлені керівництвом.

Після кількаденного перепочинку усі поліцейські знову приступлять до виконання службових обов’язків у підрозділах Вінниччини, забезпечуючи правопорядок та безпеку жителів області.

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей