Menu
Четверг, 24 Март 2016 10:15

Погіршення погодних умов у Вінниці 24 та 25 березня

279
(0 голосов)

24-25 березня на Вінниччині очікуються складні погодні умови. Очікується дощ, сильний мокрий сніг, можливе утворення снігового покриву висотою 10-15 см, налипання мокрого снігу, на дорогах ожеледиця. Загалом в Україні, крім західних областей, прогнозується посилення вітру до 15-20 м/с. 25 березня поступове послаблення та припинення опадів і явищ. Саме тому рятувальники закликають громадян бути обережними під час перебування на вулиці. Намагайтеся не ходити попід розлогими деревами, а також тримайтеся подалі від рекламних щитів та ліній електропередач, адже пориви вітру можуть спричинити їх пошкодження.

Варто обмежити користування власним автотранспортом та по можливості не вирушати на далекі відстані, особливо до районів, у яких очікується ускладнення погодних умов. Водіям слід пам’ятати, що під час ожеледиці на дорожньому покритті збільшується гальмівний шлях, тому необхідно вибирати безпечний швидкісний режим, враховувати інтенсивність руху, а також особливості і стан транспортного засобу. Звертайте особливу увагу на рух по естакадах, мостах і шляхопроводах, оскільки саме в цих місцях найбільш ймовірно виникнення ожеледиці.

Просимо Вас відповідально ставитись до власного життя та життя своїх рідних і в разі небезпеки телефонувати до Служби порятунку “101”.

ГУ ДСНС у Вінницькій області.

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей