Menu
Среда, 18 Май 2016 10:52

Підтримай вінничан у наймасштабнішому хакатоні NASA – SpaceApps Challenge

289
(0 голосов)

Українська команда молодих студентів та вчених, до якої входять і двоє вінничан – випускник школи-гімназії №23 міста Вінниці, аспірант Київської політехніки В’ячеслав Осауленко, та випускник ВНТУ Олександр Буткалюк – взяли участь у наймасштабнішому хакатоні NASA – SpaceApps Challenge.

Вони запропонували оригінальну ідею польотів над Марсом – проект літака, який може за півроку вивчати цю планету і заряджається просто від крижаної поверхні. У конкурсі взяло участь більше сотні команд з усього світу.

Завдяки величезній кількості голосів українській команді MarsHopper вдалося вийти у фінал. Вчора стартувало фінальне голосування. Воно триватиме 4 дні і звершиться 21 травня опівночі. Тож, підтримаймо наших талановитих земляків.

Для цього потрібно: 

1. Зареєструватися на сайті змагань https://2016.spaceappschallenge.org/auth/register/

2. Проголосувати на сторінці проекту: https://2016.spaceappschallenge.org/challenges/tech/jet-set-mars/projects/mars-hopper

Щодо проекту українців, то моделі літаків команда винахідників зробила з пляшок і пінопласту. Сухого льоду, палива, повинно бути вдосталь на Марсі. З нього планують шляхом хімічної реакції вивільняти газ. Його тиск і забезпечить роботу пристрою. Тестові польоти розробки пройшли успішно. Розроблена комп'ютерна модель цього літака. На Марсі він час від часу буде спускатися на лід і черпати його.

Коротка інформація про вінничан-учасників проекту: 

Олександр Буткалюк – автор ідеї MarsHopper, інженер-механік, конструктор, приватний підприємець. Любить аерокосмічні технології, будівництво човнів, вітрильний спорт, польоти планерів.

В'ячеслав Осауленко – аспірант, науковець. Зробив фізичні розрахунки для MarsHopper. Захоплюється обчислювальною нейронаукою і штучним інтелектом.

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей
Последние новости Винницы за сегодня
Вся афиша Винницы
Самые популярные компании в Виннице