Menu
Среда, 02 Ноябрь 2016 19:13

Незабаром у Вінниці пройде Шведсько-Український форум з енергоефективності

404
(0 голосов)

11 листопада у приміщенні галереї «ІнтерШик» (вул. Архітектора Артинова 12а) відбудеться ІІІ-й Шведсько-український форум з енергоефективності й чистих технологій. Тут можна буде дізнатися про досягнення й плани Вінниці щодо енергоефективності й охорони довкілля. А також – актуальні шведські рішення і шляхи їх застосування в Україні за допомогою фінансування міжнародних фінансових організацій.

Форум з енергоефективності організований посольством Швеції в Україні і Шведською торговою та інвестиційною радою у партнерстві з Вінницькою міською радою та Північною екологічною фінансовою корпорацією (Nefco). Він має на меті обговорити нагальні потреби міст України у сферах вдосконалення енергоефективності, водоочистки та дотримання екологічних стандартів. А також – представити шведські технології і рішення у сфері енергетики й охорони навколишнього середовища, а також доступні фінансові інструменти для реалізації проектів у сфері енергоефективності і захисту довкілля.

Швеція є лідером у сфері екологічно чистих технологій, що використовуються по всьому світу. Рішення шведських компаній відомі далеко за межами Швеції і Європи завдяки їхній надійності, продуктивності й легкості в користуванні. Шведське обладнання й технології можуть успішно покрити потребу українського ринку у сталих й енергоефективних рішеннях у сфері тепло-, водопостачання і водовідведення.

Місто Вінниця має широкий досвід впровадження проектів у сфері енергоефективності й охорони довкілля у співпраці з міжнародними фінансовими організаціями й іноземними партнерами. Багато проектів, успішно реалізованих у Вінниці, є унікальними, ефективними й актуальними для інших міст України. У стратегічному документі розвитку міста – «Плані дій зі сталого енергетичного розвитку м. Вінниця до 2020 року» затверджені конкретні кроки щодо розвитку міського господарства: реконструкції систем теплопостачання, водопостачання й водовідведення, удосконалення системи поводження з відходами, заходи з розвитку міського транспорту, вуличного освітлення, реновація будівель бюджетної сфери і багато іншого.

Форум відвідають керівники органів місцевого самоврядування і комунальних підприємств з усієї України, представники шведських компаній, міжнародних фінансових організацій, що надають фінансування на реалізацію проектів з енергоефективності й охорони довкілля (ЄБРР, Е5Р, Світовий банк, Nefco), представники приватного бізнесу, експерти і науковці.

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей