Menu
Четверг, 13 Апрель 2017 18:04

Наразі у Вінниці відбувається ремонт доріг на трьох вулицях

372
(0 голосов)

З настанням теплої погоди дорожні служби міста почали поточний ремонт доріг. Наразі роботи тривають по вулицям Якова Гальчевського, Данила Нечая, 8 Березня, Московська. У найближчих планах – вулиця Коцюбинського, Нансена, Батозька, Замостянська тощо.

Вже майже місяць у нашому місці тривають сезонні роботи по поточному ремонту доріг. За цей час ним охоплено більше десяти вулиць у різних мікрорайонах міста. Вже зроблено поточний ремонт дорожнього покриття по вулицях Князів Коріатовичів, Станіславського, Гонти, Чумацька.

Також – вулиця Брацлавська, Лесі Українки, Хмельницьке шосе, Келецька, Молодогвардійська, пл. Шкільна, Бучми. На вулицях з насиченим рухом транспорту де навіть не значне обмеження руху може призвести до значних заторів, роботи проводились у ночі. Так були виконані роботи по ремонту дорожнього покриття на Староміському мосту, розпочаті роботи на пл. Привокзальній, вул. Московській та Соборній.

Як розповів заступник директора департаменту комунального господарства та благоустрою міської ради Юрій Павлінчук, зараз поточний ремонт доріг проводиться по вулицях Якова Гальчевського, Московська, 8 березня. Найближчим часом у Вінниці планується поточний ремонт вулиць Коцюбинського, Замостянської, Нансена, Батозька та інших. Загалом в цьому році охопити поточним ремонтом заплановано 52 тис. м2 доріг з асфальтним покриттям.

Також вже стартували роботи по підняттю люків, як «просіли» після зими. Нагадаємо, що до 25 березня підприємства-власники підземних мереж мали надати графіки підняття всіх люків, які змістилися після зими. За попередніми даними після цьогорічної зими у Вінниці близько 10% люків «просіли» нижче рівня асфальтної частини доріг, що спричиняє значну незручність для водіїв. Це пов’язано з тим, що більшість колодязів, які робилися ще за радянських часів, мурувались, як правило, з цегли, а вона через перепад температур з часом руйнується.

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей
Последние новости Винницы за сегодня
Вся афиша Винницы
Самые популярные компании в Виннице