Menu
Четверг, 08 Декабрь 2016 18:49

На Вінниччині відтепер працює вже ва сучасних сервісних центра МВС

365
(0 голосов)

Сьогодні, 8 грудня, за участю першого заступника голови облдержадміністрації Андрія Гижка та керівництва Головного сервісного центру МВС урочисто відкрито сьомий в Україні сервісний центр МВС, який замінить колишній МРЕВ.

«Сьогоднішній день є знаковою подією в роботі самої системи Міністерства внутрішніх справ. У Центрі не працюють люди в погонах, це все цивільні, які пройшли належний вишкіл під час навчання та пройшли конкурсний відбір. Мені приємно говорити про те, що змінилися обличчя, змінилися підходи надання адміністративних послуг, які належать до компетенції МВС. В будь-якої влади в будь-якій країні є три базові речі, якими вони займаються: це освіта, охорона здоров’я і надання адміністративних послуг. Тому цей центр – важливий елемент в системі органів державної влади, коли влада надає послуги. Кожний громадянин саме через такі центри бачить, на скільки влада готова сьогодні спілкуватися з громадянами, на скільки влада відкрита, прозора і абсолютно відверта. З першого жовтня такий центр працює в місті Вінниці, вінничани мають вже два центри. Переконаний, що саме завдяки їх роботі зменшиться кількість черг, підвищиться якість надання та збільшиться кількість послуг, що максимально пришвидшить вирішення питань наших громадян», - зазначив перший заступник голови ОДА Андрій Гижко.

«Для нас важливо, аби громадяни отримували швидкий та якісний сервіс. У центрі працюють камери відеоспостереження, що дозволяє переглянути завантаженість центру в реальному часі через Інтернет. Центр оснащений електронною чергою, дитячою кімнатою та місцями очікування», − відмітив заступник директора Головного сервісного центру МВС Сергій Гончаров.

За його словами, до кінця року сервісні центри МВС нового зразку з'являться також у Харківській, Запорізькій, Донецькій та Чернігівській областях. Всі вони будуть працювати за єдиним принципом − прозорості.

Центр надаватиме послуги з реєстрації, перереєстрації та зняття з обліку транспортних засобів, заміни та видачі посвідчень водія та інших послуг сервісних центрів МВС.

Для довідки:

У новоствореному сервісному центрі 22 працівника забезпечуватиме нові стандарти якості обслуговування та надання державного сервісу. Громадяни швидко та якісно тут зможуть зареєструвати чи перереєструвати авто, отримати або замінити посвідчення водія, отримати свідоцтво про допуск транспортного засобу до перевезення небезпечних вантажів та інші послуги сервісних центрів МВС. Обслуговуватиме центр як фізичних осіб, так і юридичних.

Персонал центру повністю оновлений, серед його працівників немає колишніх ДАІвців, навпаки він сформований з нових молодих кадрів, які мають досвід у сфері обслуговування, не працювали раніше у системі МВС, успішно завершили програму стажування та пройшли конкурс.

Прозорий, зручний та сучасний центр зможе надавати за день до 400 послуг. Як і всі нові сервісні центри, він обладнаний електронною чергою, планшетом оцінки якості обслуговування, усією необхідною інформацією, також тут наявний зручний екзаменаційний клас.

Новий сервісний центр МВС обладнаний відеокамерами спостереження - завдяки ним можна переглянути на сайті завантаженість центру та проконтролювати роботу.

Протягом 11 місяців поточного року територіальними сервісними центрами МВС області здійснено 53741 реєстраційні операції.

В процесі проведення реєстрації ТЗ виявлено:

  • 10 фактів підроблення реєстраційних документів;
  • 15 фактів зміни ідентифікаційних номерів вузлів та агрегатів ТЗ;
  • 5 агрегатів ТЗ, які розшукуються;
  • 7 викрадених автомобілів.

З початку 2016 року в ТСЦ області понад 20000 громадян отримали посвідчення водія, з них 10000 стали водіями транспортних засобів вперше. Внаслідок усунення корупційної складової в екзаменаційному процесі в ТСЦ області, відсоток здачі іспитів на право керування транспортними засобами з першої спроби зменшився з 55% в січні місяці до 30% в листопаді, що відповідає міжнародному рівню.

В середньому за добу здійснюється:

- реєстраційних операцій сервісними центрами області - 264, міським ТСЦ - 167.

- екзаменаційних операцій сервісними центрами області - 312, міським ТСЦ - 113.

4 жовтня поточного року в м. Вінниця запущений пілотний проект з надання сервісних послух МВС спільно з центром надання адміністративних послуг (ЦНАП) Вінницької міської ради. На даний час послугами новоствореного центру користується вся лівобережна частина міста і згідно статистичних даних відсоток надання послуг в ЦНАПі ВМР наближається до позначки 45% у порівнянні з об’ємом послуг, які надає територіальний сервісний центр 0541.

Вартість основних послуг:

Реєстрація, перереєстрація ТЗ:

  • вітчизняного виробництва та країн СНД - 452,57 грн;
  • іноземного виробництва та країн СНД - 490,09 грн;

Перереєстрація ТЗ (заміна техпаспорта без заміни д.н.з.):

  • вітчизняного виробництва та країн СНД - 353,63 грн;
  • іноземного виробництва та країн СНД - 391,15 грн 

Зняття ТЗ з обліку:

  • вітчизняного виробництва та країн СНД - 173,63 грн;
  • іноземного виробництва та країн СНД - 211,15 грн.

Видача посвідчення водія після навчання - 227 грн;

Заміна посвідчення водія - 201 грн

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей