Menu
Суббота, 08 Июнь 2019 11:11

На Вінниччині розчищають русла річок Рось та Вільшанка

695
(0 голосов)

У Погребищенському та Липовецькому районах проводять роботи з розчищення русел річок Рось та Вільшанка.

Про це інформує прес-служба Вінницької ОДА.

Річка Рось – це права притока Дніпра, що протікає територією Вінницької, Київської та Черкаської областей. Довжина річки – 346 км, площа басейну – 12 575 км. кв., ширина – від 20 до 50 метрів.

На Росі розташовані міста Погребище, Біла Церква, Богуслав та Корсунь-Шевченківський. Вона має як економічне так і стратегічне значення не лише для Вінниччини, але й для сусідніх областей.

Відповідно до затвердженої проектно-кошторисної документації, планується проведення ряду технічних робіт на загальній площі близько 0,5 га, зокрема, підняття намулу, прочистка джерел та укріплення прибережної смуги, а також ремонт та реконструкція комплексу гідроконструкцій.

«Ми зробимо все для того, щоб відновити природний стан цього водного об’єкту, сприяти його систематичному поповненню водою та перетворення на потужний екологічний комплекс», – зазначає голова Вінницької ОДА Валерій Коровій.

Інший водний об’єкт – річка Вільшанка, що протікає у межах Липовецького району області, ліва притока Десни.

У зв’язку з нерестом, роботи по розчищенню русла річки продовжаться з 10 червня поточного року. Наразі рівень води зріс з 0,5 метрів до 5 метрів. Планується за період проведення технічних робіт підняти близько 160 тонн намулу, що значно покращить якість води у прилеглих населених пунктах.

Окрім того, по завершенню робіт на березі річки у районі міста Турбів, планується облаштувати низку спеціалізованих місць відпочинку.

За словами голови облдержадміністрації Валерія Коровія, наразі триває підготовки проектно-кошторисної документації щодо проведення очисних робіт на річці Південний Буг у районі міста Хмільник Хмільницького району.

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей
Последние новости Винницы за сегодня
Вся афиша Винницы
Самые популярные компании в Виннице