Menu
Среда, 29 Июнь 2022 12:42

На трасах Вінниччини не вводитимуть обмеження руху для вантажівок у літній час

46
(0 голосов)

Цьогоріч у Вінницькій області вантажний транспорт масою до 40 тонн протягом літа може рухатись дорогами країни без обмежень. Причиною такого рішення, передусім, стала військова ситуація в країні.

Про це повідомляють у Патрульній поліції Вінницької області.

“Сезонні обмеження руху для вантажівок загальною масою до 40 тонн у денну пору доби при підвищених температурних показниках повітря цього літа не запроваджують. У першу чергу, через військову ситуацію в країні, переорієнтацію експорту на дорожню мережу та суттєві зміни у логістиці”, - йдеться у повідомленні.

Як відомо, до повномасштабного вторгнення Росії Україна експортувала товари переважно морем. Однак нині, через блокування портів, наша країна перенаправила потоки товару на залізничні та автомобільні шляхи. Логістика сьогодні дуже важлива. Тож задля уникнення перебоїв у транспортуванні життєвонеобхідних вантажів сезонні обмеження цього року не вводитимуть.

Рух вантажівок повинен здійснюватися з дотриманням вагових параметрів як по загальній масі, так і по осьовому навантаженню у будь-який час та пору доби. Відповідно до норм, максимальна вага вантажного транспортного засобу під час перевезень дорогами країни - 40 тонн.

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей
Последние новости Винницы за сегодня
Вся афиша Винницы
Самые популярные компании в Виннице