Menu
Понедельник, 21 Август 2017 17:23

На об’їзних дорогих Вінниці незабаром з’явиться нове покриття та освітлення

382
(0 голосов)

Навколо Вінниці триває ремонт об’їзних доріг протяжністю більше 11 км – від Київського до Хмельницького шосе (велика окружна) і від Барського до Гніванського шосе (мала окружна). Замовником робіт є Служба автомобільних доріг у Вінницькій області. З міського бюджету виділяється понад 20 млн грн для облаштування освітлення цих двох об’їзних. Також триває капітальний ремонт магістралі в районі с. Якушенці протяжністю майже 3 км.

Сьогодні, 21 серпня, на ділянки, де проводяться роботи, виїжджали голова облдержадміністрації Валерій Коровій та міський голова Сергій Моргунов. Говорили про цьогорічні обсяги капремонтів та контроль за якістю їх виконання.

«Минулого року ми тільки думали і починали говорити про такі масштаби, і лише наприкінці року почали робити частинку невеличкої дороги, яка проходила через Стрижавку. І вже тоді було очевидно, що базова проблема полягала в тому, що була відсутня будь-яка проектно-кошторисна документація. Це виглядало так, що всі про проблему доріг говорили, а як тільки було прийнято Урядом фінансування, ніхто, власне, до цього не був готовий. Тому завдяки Ігорю Корольчуку, який очолив Службу автомобільних доріг, був проведений великий комплекс робіт, і виготовлено необхідну проектно-кошторисну документацію, і тепер ми бачимо конкретний результат. На сьогоднішній день є перспективний план і на більше ніж на 2 млрд проектно-кошторисної документації», - розповів голова Вінницької облдержадміністрації Валерій Коровій.

Міський голова Сергій Моргнув зазначив, що місто зі свого боку робить свій внесок у капітальний ремонт малої та великої об’їзної, фінансуючи вартість будівництва мережі вуличного освітлення на них.

Крім того, триває й капітальний ремонт головних магістралей на в’їздах у місто. Це Немирівське шосе та вул. Ватутіна. Вже завершено роботи по вул. Київській від вул. Зулінського до містка (нової межі міста).

«Вінниця робить серйозний внесок, щоб об’єднати нові дороги на в’їздах у місто. Капітально ремонтуються Немирівське шосе, заїзд на Тяжилові, в цьому році зробили частину Київської (від старої межі міста до вул. Зулінського). Минулого року зробили освітлення по Барському шосе, продовжили мережу освітлення від вул. Келецької до об’їзної дороги на Гніванське шосе. Головне, ми бачимо, що тільки спільними зусиллями можливо зробити якісний ремонт, створити якісні умови для водіїв, пішоходів і велосипедистів. Тож, як каже Володимир Гройсман, капітальний ремонт країни продовжується, і його видно у Вінниці та у Вінницькій області», - сказав Сергій Моргунов.

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей