Menu
Четверг, 01 Декабрь 2016 18:32

Лісові господарства взялися засаджувати Вінниччину швидкорослими породами дерев

671
(0 голосов)

Держпідприємства лісового господарства Вінниччини усвідомлюють, що в умовах суворої економії газу надзвичайно важливо максимально забезпечити заклади соціальної сфери, жителів регіону альтернативними видами палива. У 2016 році держпідприємствами лісового господарства Вінниччини реалізовано на енергоринок області 126,4 тис. кбм дров’яної деревини.

Держлісгоспи області роблять все від них залежне, щоб максимально забезпечити споживачів дровами. Лісівники збільшили об’єми реалізації дров паливних, переорієнтувавши певну кількість дров’яної деревини та лісосічних відходів на паливні потреби. Ціна дров’яної деревини невисока, а затрати на її заготівлю навіть дещо вищі, ніж на заготівлю цінних сортиментів.

Державні підприємства «Вінницький лісгосп», «Жмеринський лісгосп», «Тульчинське ЛМГ» мають дровоколи, виготовляють і реалізовують дрова колоті.

На сьогодні адміністративні та виробничі приміщення держлісгоспів мають дров’яне опалення, що звело використання газу до мінімуму. При реконструкції котелень встановлено піролізні котли з тривалим терміном горіння і високим коефіцієнтом тепловіддачі.

В усіх держлісгоспах створено пункти по складуванню дров паливних, де проводиться природне їх підсушування з наступною реалізацією. Тут налагоджено розпилювання дров, здійснюється відпуск та навантаження на транспорт споживачів.

Лісівники Вінниччини з метою зменшення використання природного газу та забезпечення споживачів альтернативними видами палива заклали на землях, не придатних для сільгоспвикористання, понад 200 га «енергетичних плантацій» швидкорослих порід, переважно акації білої. Тому що за відновлювальними джерелами енергії – майбутнє.

Прес-служба Вінницького ОУЛМГ

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей