Menu
Четверг, 16 Март 2017 18:35

Комунальні служби Вінниці почали прибирати місто після зими

335
(0 голосов)

Вже третій тиждень у Вінниці тривають роботи з прибирання міста після зими. Працівники комунальних підприємств очищають тротуари та дороги, зливову каналізацію, фарбують урни і турнікети. Працівники «Зеленбуду» займаються санітарною обрізкою гілля дерев. Заплановано традиційні загальноміські суботники. Найближчим часом будуть приведені до ладу пляжні зони, запущено фонтани. Про це йшлось під час чергового засідання виконкому міської ради.

Кожного року після зими у нашому місті розпочинається «генеральне» прибирання. Як зазначають у департаменті комунального господарства та благоустрою міської ради, на сьогодні у місті вже на 70 % виконано очищення тротуарів та доріг від бруду, залишків протиожеледних матеріалів і сміття. Розпочалась санітарна обрізка дерев, впорядкування парків, скверів та зелених зон.

«Цією весною заплановано провести в належний стан 5 скверів та бульварів, 3 зони відпочинку, 18 пам’ятних знаків, 7 міських кладовищ, меморіали. Також у планах – очищення зливової каналізації, миття та фарбування 460 урн і більше десяти тисяч метрів погонних турнікетів. Незабаром розпочнеться підготовка міських пляжних зон до купального сезону», – розповів в.о директора департаменту комунального господарства та благоустрою Володимир Ніценко.

Працівники КП «Вінницязеленбуд» планують цієї весни провести підсів 5303 м2 газонів і розкрити 11 186 кущів троянд. Незабаром у місті було заплановано проведення традиційних загальноміських суботників. Також весною буде проведена робота по очищенню колодязів питної води та дезінфекція, розконсервовано та запущено роботу 8 фонтанів тощо.

Міський голова Сергій Моргунов зазначив, що дуже важливо, щоб всі заплановані роботи виконувались якісно та вчасно.

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей