Menu
Среда, 30 Март 2022 13:25

Фахівці повідомили про радіаційний фон і стан повітря у Вінницькій області – все в межах норми

398
(0 голосов)

Фахівці ДУ «Вінницький обласний центр контролю та профілактики хвороб» щоденно здійснюють моніторинг санітарно-епідеміологічної ситуації у Вінниці та районах області. Досліджують радіаційний фон, якість води централізованого водопостачання, епідемічну ситуацію, стан повітря.

Про результати досліджень станом на 30 березня, повідомили на сайті ДУ «Вінницький обласний центр контролю та профілактики хвороб.

Станом на сьогодні, в області санітарний та гігієнічний стан води централізованого постачання відповідає вимогам державних гігієнічних стандартів та санітарного законодавства. Відхилень не виявлено.

Дані моніторингу та оцінки якості атмосферного повітря в межах області та міста свідчать про відсутність загрози для здоров’я та життя мешканців Вінниччини. Тим часом концентрація забруднюючих речовин у повітрі Києва у майже 9 разів перевищує норму, рекомендовану ВООЗ, у повітрі пахне гаром.

Епідемічна ситуація стосовно захворюваності на гострі кишкові інфекції в області відповідає фоновим рівням. Знижується захворюваність на ГРВІ та грип, а також на COVID-19.

Стабільним та безпечним залишається радіаційний фон. Його показники на Вінниччині відповідають фоновим рівням для нашої місцевості, а перевищень природного радіаційного фону НЕ зафіксовано.

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей