Menu
Воскресенье, 26 Август 2018 19:18

«Еко Він» підніме тарифи на вивезення сміття у Вінниці

353
(0 голосов)

Вінницьке комунальне унітарне підприємство «ЕкоВін» інформує на офіційному сайті про намір здійснити зміну діючих тарифів на послуги з вивезення побутових відходів.

«Головною причиною необхідності перегляду тарифів на надання послуг з вивезення метра кубічного побутових відходів є зростання основних складових собівартості тарифу (паливно-мастильних матеріалів на 61%, заробітної плати на 108%)

Через постійний ріст витрат за результатами фінансово-господарської діяльності за І півріччя 2018 року підприємство отримало збитки. Крім того, на підприємстві постійно бракує обігових коштів, що може призвести до заборгованості із виплати заробітної плати працівникам підприємства та обов'язкових платежів до бюджету», - зазначає КП.

Сьогодні тариф на одного мешканця багатоквартирного будинку становить 10,07 грн. Запланований – 16,38 грн. Зростання становитиме 63%.

Мешканці приватних будинків з присадибною ділянкою платять в місяць 10,73 грн. з людини. Запланований тариф – 17,43 грн. Зростання становитиме 62%.

Вартість послуги вивезення відходів для бюджетних установ – 51,25 грн. Запланований тариф – 85,28 грн. Зростання становитиме 66%.

Зауваження і пропозиції від фізичних та юридичних осіб приймаються протягом 10 календарних днів на електронну адресу Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. або за адресою: 21037, м.Вінниця, вул.Сабарівська, 7, тел.53-52-58. Детальніше на сайті: https://goo.gl/SQbp74

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей