Menu
Понедельник, 18 Апрель 2022 16:18

Додаткових вихідних на Великдень та у травні не буде, через війну

130
(0 голосов)

У 2022 році українці не матимуть додаткових вихідних у квітні та травні через воєнний стан. 25 квітня, 2 і 9 травня будуть робочими днями.

Про це повідомляє Державна служба з питань праці.

Статтею 73 Кодексу законів про працю України встановлено 9 святкових днів. Зокрема 1 травня – День праці, 9 травня – День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Та 4 неробочі дні – релігійні свята, в які не проводиться робота 7 січня і 25 грудня – Різдво Христове, один день (неділя) – Пасха (Великдень), один день (неділя) – Трійця).

Відповідно до статті 67 КЗпП у випадку, коли святковий або неробочий день, визначений статтею 73 КЗпП України, збігається з вихідним днем, вихідний день переноситься на наступний після святкового або неробочого.

Таким чином, навесні 2022 року мали б бути вихідними днями понеділки 25 квітня (перенесення вихідного з 24.04.2022), 2 травня (перенесення вихідного з 01.05.2022) та 9 травня (святковий день).

Однак статтею 6 Закону України «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану» встановлено інші правила на період воєнного стану, а саме призупинено дію статті 73 КЗпП щодо визначення святкових і неробочих днів.

Тому 25 квітня, 2 травня та 9 травня є звичайними робочими днями, робота в які оплачується у звичайному порядку.

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей
Последние новости Винницы за сегодня
Вся афиша Винницы
Самые популярные компании в Виннице