Menu
Пятница, 02 Июнь 2023 17:48

До Вінниці прибуло вже 16 вагонів «Tram2000»

271
(0 голосов)

У рамках другого етапу проєкту «Цюрихські трамваї», до Вінниці зі Швейцарії прибув уже 16-й трамвайний вагон «Tram2000».

Наразі Вінниця чекає ще на 19 таких трамваїв. Про це повідомляється на сайті Вінницької міської ради. Міський голова подякував закордонним партнерам та зазначив, що вагони із перших партій незабаром вийдуть на лінії.

«На рейки міста вагони «Tram2000» вийдуть тоді, коли завершать їх технічну та юридичну підготовку. Попередньо, запуск планується вже цього літа. Дякуємо нашим швейцарським партнерам за підтримку», – зазначив Сергій Моргунов.

Отримані трамваї «Tram2000» відрізняються від уже звичних для вінничан «Mirage» та «Karpfen» більш комфортними умовами для пасажирів, а також певними технічними характеристиками.

У департаменті транспорту та міської мобільності зазначають, що фахівці Вінницької транспортної компанії уже працюють над адаптацією цих трамваїв до вимог українського законодавства.

«Наразі працівники транспортної компанії працюють над встановленням передніх та задніх поворотів, стоп-сигналів, дзеркал заднього виду, в тому числі лівого, встановлення інформаційної системи, а також – систем оплати проїзду. На маршрути міста перші швейцарські вагони мають виїхати у липні», – зазначає директор департаменту транспорту та міської мобільності Андрій Сорокін.

Нагадаємо, що, за результатами Всеукраїнського муніципального опитування Міжнародного республіканського інституту – IRI Ukraine, мешканці вінницької громади позитивно оцінюють якісь транспортної інфраструктури у місті. Згідно з цим дослідження Вінниця очолює список лідерів серед українських міст за якістю транспортної інфраструктури. За цим же дослідженням наше місто сім разів поспіль визнане найкомфортнішим для життя серед обласних центрів та найбільших міст України.

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей