Menu
Среда, 24 Апрель 2019 12:13

Аеропорт «Вінниця»: буде ремонт злітно-посадкової смуги

877
(0 голосов)

Повітряні ворота зачиняють на ремонт

У червні–липні нинішнього року в міжнародному аеропорту "Вінниця" планують розпочати ремонт злітно-посадкової смуги. Повітряні ворота міста над Південним Бугом тимчасово закриють для польотів.

Згідно з проектно-кошторисною документацією, ремонтні роботи передбачено виконати протягом 120 днів. Нині документи – на державній експертизі. За словами міського голови Вінниці Сергія Моргунова, у другій половині травня 2019-го буде оголошено тендер на проведення робіт.

"Якщо не виникатимуть проблеми з фінансуванням, ремонт злітно-посадкової смуги буде проведено у нинішньому році, – уточнив Сергій Моргунов. – Але це тільки перший етап робіт. Під час другого етапу планується будівництво допоміжних споруд інфраструктури аеропорту, під'їзних доріг, оновлення безпекового, навігаційного обладнання, освітлення, ремонт перону. Термін їх виконання – 2020 рік".

Ремонт і реконструкцію об'єктів аеропорту "Вінниця" здійснюватимуть за кошти держави, а також обласного і міського бюджетів. Загальна вартість проекту – 2,2 мільярда гривень. Половина суми передбачена для фінансування першого етапу робіт.

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей
Последние новости Винницы за сегодня
Вся афиша Винницы
Самые популярные компании в Виннице