Menu
Среда, 30 Март 2016 09:49

10 дитячих садочків Вінниці отримають нові ігрові майданчики у 2016 році

259
(0 голосов)

У 2016 році нові каруселі та гойдалки з’являться на територіях десяти дошкільних закладів міста. Качелі-пружинки, балансири та інші ігрові елементи у цьому році заплановано встановити у ДНЗ №№ 2,9,10,13,18,24,28,34,43 та 47. Насамперед оновлюються ті майданчики, які є найбільш застарілими, адже дуже важливо, щоб у садках дітям було комфортно і зручно гратися та відпочивати

З кожним роком у Вінниці збільшується кількість дитячих майданчиків та мультикомплексів, де можуть відпочивати та займатися фізкультурою як маленькі вінничани, так і дорослі. Під час формування бюджету на 2015 рік тоді ще в.о. міського голови, а нині міський голова Сергій Моргунов вніс пропозицію створити програму щодо оновлення ігрових майданчиків у дитячих садочках. Пропозицію було підтримано і торік нові каруселі з’явилися у п’яти дитячих садочках міста (на територіях ДНЗ №№2,9,10,13 та 34).

«Ігрові майданчики оновлюються насамперед у тих закладах, які цього потребують першочергово. Там, де обладнання встановлене ще за радянських часів, і є найбільш застарілим. Загалом до 2020 року ми передбачаємо оновити дитячі майданчики у 27 закладах. У 2015 році вже оновили ігрові майданчики у п’яти садочках, у цьому році плануємо вже у десяти», – каже директор департаменту освіти міської ради Володимир Буняк.

Тож, на цей рік планується встановити нові каруселі на територіях ДНЗ № 2,9,10,13,18,24,28,34,43 та 47. Загалом визначено вісім видів ігрових елементів, якими можуть поповнюватися садочки. А вже які з них з’являться на території того чи іншого закладу – вирішують працівники садочку в залежності від вподобань дітей.

Володимир Буняк додає, що цей перелік і обсяги робіт ще не остаточні, вартість обладнання залежить від курсу національної валюти, тому плани можуть корегуватися.

Вінницька міська рада

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей