Menu
Пятница, 27 Май 2016 13:51

Вінницькі митниці почали оформляти експортні декларацій в 4 рази швидше ніж передбачено державним нормативом

263
(0 голосов)

„Впровадження процедури електронного декларування дозволило значно скоротити час, необхідний для здійснення митних процедур на Вінницькій митниці”, – наголошує її начальник Валентин Калашніков та підтверджує тезу цифрами, які свідчать, що впродовж 4 місяців 2016 року на оформлення експортної митної декларації в середньому витрачалося 60 хвилин. Це в чотири рази менше за норматив, встановлений законодавством, який дорівнює 4 годинам.

Посадовець додає, що окрім цього Вінницькою митницею досягнуто 100 %-го електронного декларування товарів та транспортних засобів.

Нагадаємо, що кількість оформлених МД (в т.ч. ДКД) за 4 місяці 2016 року збільшилась на 8%. Загалом оформлено 16068 декларацій проти 14836, оформлених у 2015 році. При цьому cпостерігається збільшення на 17 % або на 4190 кількості імпортних МД (в минулому періоді - 3570), на 1% або на 8415 – кількості експортних МД (у 2015 році - 8296), на 48% або на 2094 – кількості транзитних МД (у 2015 році – 1419).

Нагадаємо, що згідно з частиною другою статті 258 Кодексу митне оформлення та випуск товарів, транспортних засобів комерційного призначення відповідно до митного режиму експорту може здійснюватися без їх пред'явлення органу, якому подано митну декларацію, заповнену у звичайному порядку. Рішення про можливість випуску товарів, транспортних засобів комерційного призначення без їх пред'явлення приймається на основі результатів аналізу ризиків у строк не більше чотирьох робочих годин з моменту прийняття митної декларації, заповненої у звичайному порядку відповідно до митного режиму експорту. Таким чином, експортні вантажі, що декларуються згідно з частиною другою статті 258 Кодексу, доставляються до відповідної зони митного контролю лише у разі прийняття контролюючим органом рішення про необхідність пред'явлення товарів, транспортних засобів комерційного призначення цьому органу.

Відділ комунікацій ГУ ДФС у області за матеріалами Вінницької митниці

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей
Последние новости Винницы за сегодня
Вся афиша Винницы
Самые популярные компании в Виннице