Menu
Четверг, 09 Январь 2020 13:54

У Вінниці знизять суми платіжок на тепло і гарячу воду за грудень

612
(0 голосов)

9 січня виконавчий комітет Вінницької міської ради прийняв рішення Про зміну тарифів на теплову енергію, опалення та гарячу воду для населення та бюджетних установ за грудень 2019 року. Причиною цьому стала зміна ціни на природній газ протягом опалювального періоду 2019 – 2020 року. Платіжки за грудень зі зниженими цінами надійдуть вінничанам у січні 2020.

Перерахунок здійснить КП «Вінницяміськтеплоенерго». Разом з тим, виконком доручив генеральному директору комунального підприємства звернуться до Національної комісії з питань регулювання в сферах енергетики та комунальних послуг, яка має визначити нові тарифи, за якими і платитимуть споживачі в 2020 році.

«Ви знаєте, що у грудні була зменшена ціна на газ. У зв’язку з фактичною вартістю газу ми даємо доручення «Вінницяміськтеплоенерго» перерахувати вартість тарифу. Сьогодні, якщо говорити про грудень, у нас є можливість зменшити тариф на теплопостачання, опалення, в середньому, до 26% і на гарячу воду до 23%.

Разом з тим, ми звертаємося до НКРЕКП, бо вона встановлює нам тарифи відповідно до ціни на газ, на січень встановити відповідний тариф. Ми повинні контролювати цей процес і приймати рішення для того, щоб вінничани платили менше і об’єктивно», - прокоментував рішення міський голова Сергій Моргунов.

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей
Последние новости Винницы за сегодня
Вся афиша Винницы
Самые популярные компании в Виннице