Menu

Найпоширеніші помилки початківця кондитера

151
(1 Голосовать)

Коли ви починаєте нову справу, часто долають різні сумніви, як правильно вчинити, куди рухатися. І якщо ви стежите собі шлях самостійно, часто можна наробити багато фатальних помилок. А у бізнесі вони можуть принести великі витрати та навіть зіпсувати вашу репутацію. Тому як тільки ви вирішили заробляти кондитерською справою, радимо вивчати інформацію від професіоналів – адже для цього ми і тут! Щоб ви змогли вчитися на чужих помилках та швидше приходити до приголомшливих результатів. Для того, щоб вироби виходили смачними – потрібно виділяти достатньо уваги закупівлі кондитерських товарів, рекомендуємо звернути увагу на Золотий Трюфель.

Сьогодні розберемо 10 найпоширеніших помилок, які траплялися з нашими кондитерами на початку їхньої роботи. Відразу зазначимо: помилятися – не соромно! Погано не піднятися після того, як оступився. І не треба журитися, якщо виявили у себе один пункт із цього списку. Беремо себе до рук, виправляємось і йдемо далі – підкорювати кондитерський світ!

Найпоширеніші помилки кондитера-початківця

1. Небажання вчитися

Скільки продуктів переведено кондитерами по всьому світу через неякісні інгредієнти та відсутність базових знань – і не порахувати! І на своєму досвіді точно вам скажу: доки я твердо не вирішила вчитися у професіоналів, багато секретів були мені непідвладні. Наприклад, я дуже довго мучилася із десертами на основі збитого білка. А коли я дізналася про всі свої помилки і виправила їх, примхливе безе, макаронс і меренговий рулет стали виходити завжди!

2. Ігнорування зважування інгредієнтів

Буде чудово, якщо ви на першому етапі роботи твердо запам'ятаєте, що кондитерка - це не кулінарія з бабусиними пирогами. Тут важливий кожен грам, тому рецепти, де все вимірюється склянками чи ложками, відразу переважуємо в грами і записуємо у свої рецепти.

3. Відсутність опрацювання торта чи десерту

У жодному разі не печіть за рецептом вперше і відразу на продаж. Так, за перевіреними рецептами часто з першого разу виходять навіть найскладніші речі. Як, наприклад, шоколад у наших студентів. Але якщо раптом рецепт потрібно буде зачесати під вашу техніку, виріб буде не ідеальним, а замовник уже на порозі?

4. Економія на якісному інвентарі

Не варто купувати свої інструменти, не дивлячись. Ви витратите більше часу, страждаючи з неякісними кондитерськими мішками, силіконовими килимками та формами для випікання. З ними не досягти такого результату, як із професійним інвентарем.

5. Використання фотографії низької якості

Ми продаємо їстівний продукт. А до чого він має спонукати? Звичайно, до виникнення апетиту це як мінімум. А краще, щоб вашими роботами захоплювалися і мріяли отримати вас своїм кондитером на свято. Для цього обов'язково потрібно добре подавати свої роботи. Чи не вмієте фотографувати? Набивайте руку, тренуйтеся і з часом якість ваших фото підвищиться. І приділяйте увагу плануванню візуалу своєї стрічки в Інстаграмі.

6. Спонтанна закупівля продуктів у найближчому магазині

Кожен домашній кондитер прагне отримання гідного прибутку, але якщо нехтувати плануванням закупівель, то ті ж продукти можна витратити значно більше коштів. Регулярно складайте списки та перевіряйте свої запаси, замовляйте товари онлайн та з доставкою, це суттєво заощадить ваш час.

7. Відсутність турботи про те, як перевозитимуть торт

Найчастіше торти піддаються транспортуванню. І часом відстані зовсім не малі. Вам потрібно подбати про те, щоб усі підкладки були щільними, коробка стійка, а торт досить «схопився» в холодильнику. До речі, ярусні торти 3 та більше ярусів краще збирати на місці урочистості.

До того ж металеву чашу не страшно впустити або поставити на водяну баню, на відміну від пластикової чи скляної.

8. Зберігання торта в холодильнику без товарного сусідства

Якщо залишити торт у холодильнику без коробки - він може увібрати в себе сторонні запахи.

Саме тому на виробництвах усі продукти зберігаються за правилом «товарного сусідства»: молочка з молочкою, ягоди з ягодами, м'ясо з м'ясом тощо.

Але, напевно, на початку шляху у вас немає окремого холодильника виключно під торти, тому максимально намагайтеся зберегти торт для замовника з відсутністю сторонніх ароматів, хоча б зберігаючи його в холодильнику в коробці.

9. Відсутність права вибору у замовника та розширення асортименту

Не може бути такого, щоб усім подобалися торти з ягодами чи живими квітами. Один клієнт любить шоколадне оформлення, а інший – пряникове. Тому шукайте підхід до кожного замовника, даючи на вибір різні декори та начинки.

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей