Menu
Пятница, 10 Май 2024 13:24

Військовослужбовці ТЦК Вінницької області вирушили на фронт

189
(0 голосов)

Українці дякують ЗСУ і ненавидять ТЦК, які теж ЗСУ. Військовослужбовці ТЦК з Вінниччини 7 травня вирушили на передову для виконання бойових завдань, але і тут отримали негативні коментарі у соцмережах.

Чому дискредитується робота військових і хто за цим стоїть

Численні публікації «Здорові бугаї сидять в теплі», «працівники ТЦК не воювали» та інші російські наративи поширюються в телеграм-каналах, спільнотах соціальних мереж. Саме через них зараз виник цілий новий «жанр» - булінг ТЦК. Є навіть блогери, які спеціалізуються на конфліктах з працівниками ТЦК та інструктують інших, як це робити.

Варто усвідомлювати, що більшість інформаційних вкидів на тему діяльності ТЦК і СП, так чи інакше стосуються країни-агресора. Від дискредитації ТЦК та зриву мобілізаційної кампанії виграє лише ворог, який намагається знищити українців і захопити Україну.

Разом з тим чимало громадян, з огляду на власний страх стосовно військової служби підхоплюють ворожі фейки та поширюють їх. З представників територіальних центрів комплектування буквально роблять «ворогів», при тому, що більша частина військовослужбовців ТЦК воювали, отримували поранення і відчули пресинг ворога на власній шкурі. Крім того, працівників періодично направляють на фронт з метою заміни на тих, хто дістав бойове поранення чи бойову травму. Не стали винятком і представники ТЦК та СП Вінницької області, які 7 травня відправились на Схід.

Другие материалы в этой категории: « У Вінниці завершують опалювальний сезон
Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей