Menu
Пятница, 05 Май 2023 15:39

В запеклих боях на Сході країни загинули четверо захисників із Вінниччини

310
(0 голосов)

Війна продовжує забирати життя мужніх уродженців Вінниччини, які стали на захист рідної землі. Сьогодні стало відомо про загибель жителів Іллінецької. Гніванської та Барської громад.

Про це повідомили на сторінках громад.

Віктор Жуков загинув 4 травня 2023 рокуГерою назавжди 50 років.

«Ненависний ворог обірвав життя ще одного мужнього захисника, патріота, оборонця України – Жукова Віктора Івановича, 1971 року народження.

Народився Віктор Жуков у селі Станіслав Білозерського району Херсонської області. Разом з родиною проживав у Херсоні. Після повномасштабного вторгнення росії в Україну, перевіз родину в Іллінці. Відразу став на військовий облік у першому відділі Вінницького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Був мобілізований на захист України у вересні 2022 року. Вірний військовій присязі, у бою за нашу Батьківщину, її свободу і незалежність, виявивши стійкість і мужність, загинув 4 травня 2023 року в районі населеного пункту Первомайське Донецької області», - сумну новину повідомили в Іллінецькій міській територіальній громаді.

Олександр Мальцев загинув 3 травня 2023 року. Герою був 51 рік.

«Він народився в Гнівані 13 грудня 1972 року. Навчався в загальноосвітній школі №2.

15 листопада 2022 року по мобілізації Олександр Валерійович був зарахований в роту охорони РТЦК та СП. Через 4 місяці відправився захищати цілісність України на східному напрямку. В цивільному житті Олександр мав багато різноманітних інтересів та захоплень. Дуже любив спорт. Був щирим і життєрадісним. Мав дуже багато друзів.

«Я колись запитала папу, чи він щасливий, - пригадує дочка загиблого Олена, - і він відповів: для щастя я маю абсолютно все. Все те, про що колись мріяв!

Щоправда з часів тієї відповіді таки додалась одна мрія – мрія про Перемогу, на яку Олександр так і не дочекався.

3 травня 2023 року Олександр Мальцев загинув під час виконання завдань із забезпечення національної безпеки та оборони, відсічі та стримування агресії рф під н.п. Дубово-Василівка, що на Донеччині.

«Батько загинув як справжній Герой. Його товариші, які були пліч-о-пліч там з ним, розповіли мені, що він, будучи пораненим в гарячій точці, надав сам собі допомогу та коли приїхав транспорт для евакуації поранених, то їхати в госпіталь відмовився, адже підсилення не було і він сказав, що своїх не покине та стоятиме з ними до останнього. Загинув від артилерійського снаряду, який розірвався прямо біля нього»,  - розповідає дочка Олена.

В загиблого Героя залишився син, 3 дочки, 3 онуків, дружина та мама.

Олександр Ганчук загинув грудня 2022 року.

«Трагічний травень приніс в нашу громаду болючу звістку про загибель захисника України Олександра Ганчука, якого довгих 5 місяців родина вважала безвісти зниклим…

Народився Олександр Васильович 19 серпня 1983 року в Гнівані. Навчався в загальноосвітній школі у Ворошилівці, потім закінчив політехнічний технікум.

Служив строкову службу в Повітряних військах, а з початком АТО в Україні пішов захищати незалежність своєї держави.

Після повномасштабного вторгнення росії Олександр знову був призваний для захисту східних рубежів країни у Бахмутському напрямку.

Виконуючи важкі бойові завдання загинув під час сильного артилерійського обстрілу 5 грудня 2022 року. Рідні до останнього сподівались побачити чоловіка, сина та батька живим в рідному домі», - сумну новину повідомила Гніванська міська територіальна громада.

Ігор Колесник житель села Ялтушків.

«Барська громада  втратила ще одного земляка, Героя, патріота, захисника КОЛЕСНИК Ігоря Олександровича, 1988 р.н., жителя с. Ялтушків.  Ігор віддав своє життя за свободу і незалежність нашої держави та до останнього подиху був вірним військовій присязі», - сумну новину повідомила Барська міська територіальна громада.

Висловлюємо співчуття рідним та близьким захисників.

Вічна пам'ять героям.

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей