Menu
Среда, 20 Март 2019 12:50

У Вінниці поверхню річки Південний Буг вкрила коричнева піна

296
(0 голосов)

На поверхні річки Південний Буг в Вінниці біля Київського мосту з’явилась пінна плівка світло коричневого забарвлення. Вінничанин Роман Ворона виклав фото брудної річки в соцмережу 19 березня. Менше як за добу, публікацією поділились більше 5 тисяч користувачів.

«Запаху не було. А сама субстанція піни була чимось схожа на шмаття поролону. Ці фото мені скинули знайомі. Але подібну ситуацію я бачив у районі пляжу «Хімік», - розповів Роман Ворона.

Редакція Вiнниця.info звернулась за коментарями до фахівців.

Керівник Басейнового управління водних ресурсів річки Південний Буг Андрій Магера, зауважив, що на власні очі бачив пінні плями на річці. Тому терміново викликали спеціалістів з екологічної інспекції.

«Я на посаді з жовтня місяця. Нічого подібного раніше не було. Коли телефонував до екологічної інспекції, там зауважили, що це може бути промивочні води скинув «Водоканал». Наразі проводяться дослідження та експертизи води. Вони встановлять справжню причину», - зауважив Магера.

Від мешканців скарги до Басейнового управління водних ресурсів річки Південний Буг не надходили.

Перший заступник начальника державної екологічної інспекції у Вінницькій області Ігор Осадчук повідомив , що їх лабораторія і лабораторія басейнового управління відібрали проби води для досліджень.

«Результати досліджень будуть не раніше як через 5 днів», - повідомив І. Осадчук.

Станом на 10 ранку 20 березня на місцях, де були зроблені попередні фото, стан води – візуально задовільний. Ні піни, ні слідів від неї немає.

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей