Menu
Суббота, 25 Июль 2020 11:50

У місті встановили першу камеру, яка фіксуватиме порушення ПДД

356
(0 голосов)

У місті встановили першу камеру, яка фіксуватиме порушення правил дорожнього руху в частині перевищення швидкості. Вона уже підключена до мережі «Безпечне місто» і місяць працюватиме в тестовому режимі. Такі заходи безпеки мають сприяти зменшенню аварійності на дорогах.

«23 липня на Київському мосту ми встановили комплекс автоматичної фіксації порушень правил дорожнього руху «Vega Smart Speed». Протягом місяця будемо тестувати систему. Після чого подивимося статистику порушень і зрозуміємо, наскільки актуально такі комплекси розміщувати по місту. Пристрій сертифікований, але для того, щоб його розмістити на постійній основі, він має пройти апробацію ще й в поліції», – розповів директор КП «Вінницький інформаційний центр» Сергій Бригадир.

Відзначимо, що днями ця система отримала атестат відповідності Адміністрації Держспецзв’язку. Загалом, комплекс автоматичної фіксації порушень правил дорожнього руху «Vega Smart Speed» може фіксувати й інші порушення ПДР - проїзд на заборонений сигнал регулювання дорожнього руху, порушення правил зупинки, стоянки, а також установленої для транспортних засобів заборони рухатися смугою для маршрутних транспортних засобів, тротуарами чи пішохідними доріжками, виїзд на смугу зустрічного руху.

Рішення про те, чи будуть такі камери встановлюватися у місті й надалі, буде прийматись після тестування. Місця встановлення таких комплексів будуть погоджуватись із Патрульною поліцією та позначатись відповідним дорожнім знаком.

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей