Menu
Понедельник, 06 Февраль 2017 09:39

Побитий в Auri чоловік: «Мене били 15 людей, а охоронці і поліцейські просто спостерігали»

399
(0 голосов)

Журналіст RIA приїхав до потерпілого у лікарню, щоб дізнатися про його стан. Чоловік, якому 35 років, сказав, що його звуть Іван. Прізвище називати не схотів. Також відмовився робити фотографію.

Він лежить у отоларингологічному відділенні. Лікарі між собою перемовлялися, що у бійці Іван втратив вухо. Журналісту повідомили, що потерпілий отримав травми середньої тяжкості.

Спочатку лікарі не хотіли пускати журналіста до потерпілого. Вмовляти довелось хвилин з 20. Але таки погодилися піти та спитати у Івана, чи згоден він говорити з журналістом.

Той погодився, але сказав не дуже багато. було видно, що чоловік погано себе почуває. Обличчя сильно набрякло, все у «зеленці». Голова з правої сторони, там де праве вухо, перев'язана бинтами.

— Я приїхав у ресторан десь о 0:30, — розповідає Іван. — Треба було забрати друга з дівчиною. Тільки зайшов усередину, туди, де гардероб, на мене одразу накинулися невідомі. Їх було п'ятнадцять. Били мене дуже сильно, по голові, по усьому тілу.

Чоловік написав заяву до поліції.

— Коли патрульні поліцейські приїхали на місце, вони нічого не могли зробити, — каже Іван. — Їх було двоє. Думаю, що вони просто боялися. Охоронці ресторану теж стояли і просто дивилися, як мене добивають.

Прес-офіцер обласної поліції Анна Олійник розповіла, що відкрито кримінальне провадження по 125 статті.

Після лікарні журналіст RIA намагався отримати коментар від ресторану «Аура». Але охоронець на вході навіть не пустив його усередину. Сказав, що сьогодні немає керівництва на місці. А персонал сьогодні працює не той, що учора, тому ніхто нічого не знає.

— Сьогодні нікого немає, — каже охоронець у костюмі з написом «Аура». — Чесно, я нічого не знаю.

Ось що написали у Facebook свідки бійки:

 

Джероло: 20minut.ua

Видео Побитий в Auri чоловік: «Мене били 15 людей, а охоронці і поліцейські просто спостерігали»

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей