Menu
Среда, 31 Май 2017 17:28

Під Вінницею відбулись антидиверсійні навчання

384
(0 голосов)

Сьогодні у Калинівському районі пройшли маштабні антидиверсійні навчання. Силовики області відпрацьовували спільні дії з припинення терористичних та диверсійних загроз на об’єктах підвищеної небезпеки.

Тактико-спеціальне навчання було проведено координаційною групою Антитерористичного центру при Службі безпеки України у Вінницькій області з метою відпрацьовання взаємодії правоохоронних відомств, уповноважених на боротьбу з тероризмом, рятувальних служб та органів влади.

У навчаннях були задіяні підрозділи Національної поліції, Державної служби з надзвичайних ситуацій,Служби безпеки України, військовослужбовці Національної гвардії України, військові та інші суб’єкти боротьби з тероризмом.

Тренування проводились в умовах максимально наближених до реальних. За легендою група осіб планувала вчинити прицільне бомбардування військового об’єкту в Калинівському районі. Члени диверсійно-розвідувальної групи облаштували в лісовому масиві місце базування та за допомогою квадрокоптера провели аєророзвідку. Літальний апарат був помічений співробітниками охорони, після чого розпочалась спецоперація з виявлення та знешкодження зловмисників. Проведенню антитерористичної операції намагались завадити спільники диверсантів, які здійснили спробу вчинити відволікаючий терористичний акт на території житлового військмістечка, однак вони були затримані спецпризначенцями.

Основна група терористів заблокувалась в нежитловому приміщенні на околиці села Мізяківська Слобідка. Після спроб переконати їх скласти зброю та відмовитись від своїх планів, які не дали результатів, було проведено силовий штурм приміщення.

Як зазначив керівник обласної поліції Юрій Педос, головна мета таких навчань – це співпраця та взаємодія всіх суб’єктів боротьби з тероризмом при затриманні та ліквідації груп правопорушників, які несуть небезпеку для громадян. Всі підрозділи продемонстрували спроможність ефективно виконувати свої функції та впорались з поставленими завданнями.

Відділ комунікації поліції Вінницької області

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей