Menu
Четверг, 12 Май 2016 09:26

Під Вінницею активісти впіймали п’яним посадовця сервісного центру МВС, який «гнав» за кермом «Мазди»

353
(0 голосов)

10 травня ввечері в одному із заміських кафе під Вінницею активісти коаліції громадських організацій «Ніка», побачили що один з чоловіків, які в кафе вживали алкогольні напої, сів за кермо червоної «Мазди» і поїхав. Водієм виявився один з начальників відділу регіонального сервісного центру МВС у Вінницькій області (колишній МРЕВ). Проведена експертиза підтвердила наявність алкоголю в крові вище допустимих норм.

Про це повідомив голова ГО «Ревізія влади» Віталій Павловський.

«Ввечері 10 травня в кафе на окружній біля Вінниці було виявлено осіб, схожих на керівників Регіонального сервісного центру МВС Вінницькій області. Ми слідкували чи будуть дані особи сідати за кермо. Адже декілька наших громадських активістів стали свідками, як ці люди розпивали алкогольні напої», - розповідає В. Павловський.

Потім активісти побачили що кілька людей з групи що вживала алкоголь, сіли в авто з водіями, а один чоловік сів за кермо червоної «Мазди» і поїхав в напрямку Стрижавки.

«Побачивши це ми викликали поліцію, а самі почали переслідувати водія. Потім «підключився» наряд поліції. Ми насилу догнали водія вже в Калинівці, бо він їхав 13 – 140 кілометрів на годину по Стрижавці і самій Калинівці. В Калинівці водія зупинила поліція. Водій не опирався, він пред’явив посвідчення водія, технічні документи на авто і запитав в «чому проблема». Водій погодився пройти тест, але в лікарні, але «продувати драгер» він відмовився. Коли поїхали в лікарню, там було дуже багато людей, тому поїхали в наркодиспансер у Вінниці. Там водії здав аналіз крові і сечі. Результати аналізів, які стали відомі сьогодні,і показали наявність алкоголю в крові 0,2 проміле та 0,6 проміле в сечі, при допустимих нормах до 0,2 проміле.

Працівники поліції винесли постанову по ст.. 130 Кодексу про адмінправопорушеня і вилучили у водія права», - розповів В. Павловський.

За словами активістів, затриманий водій є начальником одного з відділів Регіонального сервісного центру МВС у Вінницькій області.

Дотримання правил дорожнього руху та заборона керувати авто в стані алкогольного сп’яніння є обов’язковим для всіх, не залежно від посади чи статусу. Викрити та покарати порушника, який працює на керівній посаді в регіональному сервісному центрі МВС Вінницької області (колишній МРЕВ, займаються видачею посвідчень водія і реєстрацією транспортних засобів), вдалось завдяки діяльності Коаліції громадських організації «Ніка», до яких входять ГО: «Комітет безпеки руху» (В. Черкас), «Ревізія влади» (В. Павловський), «Агенти впливу», та активісти Юрій Добрянський, Юлія Дзізь та Станіслав Нижник-Оскольський.

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей
Последние новости Винницы за сегодня
Вся афиша Винницы
Самые популярные компании в Виннице