Menu
Понедельник, 05 Декабрь 2016 14:27

Патрульні склали протокол на чоловіка за невиконання батьківських обов'язків

301
(0 голосов)

Вчора, близько 11-ої години ранку патрульні отримали повідомлення про те, що на зупинці громадського транспорту на вулиці Київській знаходиться чоловік у нетверезому стані, а біля нього плаче 10-річний син.

Прибувши на місце події, поліцейські виявили чоловіка близько35-ти років з ознаками сп’яніння. Поліцію викликали небайдужі громадяни, які помітили безпорадну дитину та чоловіка, який лежав на снігу.

Як пояснив хлопчик, батьки розлучені, а до тата він приїхав забрати свої речі. Та чоловік відмовився іти додому, а залишити батька у такому стані дитина боялася.

Інспектори встановили, що бабуся хлопчика працює в одному з магазинів міста. До неї і відвезли дитину, а на безвідповідального батька склали адміністративний протокол за ст. 184 КУпАП (невиконання батьками обов’язків щодо виховання дітей).

Патрульна поліція Вінниці нагадує, кожна дитина має право на необхідні умови для життя, навчання та виховання. Ухилення батьків від виконання своїх обов’язків тягне за собою попередження або накладання штрафу.

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей
Последние новости Винницы за сегодня
Вся афиша Винницы

Самые популярные компании в Виннице