Menu
Среда, 14 Ноябрь 2018 13:33

Обшуки у вінницькій IT-компанії - репортаж з місця подій (Відео)

357
(0 голосов)

Сьогодні, 14 листопада, у Вінниці влаштували обшук однієї з ІТ-компаній - "Letyshops". Представники силових структур завітали не лише до офісу, а й на квартиру директора та бухгалтера. 

Про подію повідомили в IT-асоціації Вінниці. У офісі компанії, який знаходиться на проспекті Юності, жодних активних дій. Співробітники компанії не допустили журналістів безпосередньо до офісних приміщень. Відповідальний за маркетингЗахар Сташевський відмовився коментувати будь-які обставини, посилаючись на відсутність подібних повноважень. 

Представники IT-асоціації Вінниці телефоном розповіли редакції сайту Vinbazar.com, що директора і власника "Летішопс" Ігоря Гнатовськогоперевіряють співробітники київського СБУ у власній квартирі. Подібні дії відбуваються і щодо бухгалтера компанії.

Довідка:

Компанія LetyShops - це кешбек-сервіс створений у Вінниці. Запуск стартапу відбувся у 2014 році. Компанія співпрацює з понад 2000 інтернет-магазинами по всьому світу. За кожну покупку сервіс повертає частину коштів користувачам. 

Джерело: Vinbazar.com
Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей
Последние новости Винницы за сегодня
Вся афиша Винницы

Самые популярные компании в Виннице