Menu
Суббота, 07 Август 2021 10:19

На Вінниччині підтвердили 25 випадків штаму «Дельта»

140
(0 голосов)

Штам «Дельта» виявлено на Вінниччині - 25 підтверджених інфікованих індійським штамом.

«Сьогодні надійшла відповідь із Центру громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України: із використаних реагентів ВООЗ методом ПЛР визначено наявність штаму Дельта. З 30 зразків підтверджено 25-ть. Інфіковані штамом «Дельта» з Вінницького, Гайсинського, Могилів-Подільського, Жмеринського, таТульчинського районів. Наймолодшому інфікованому зі штамом «Дельта» вінничанину - 13 років, найстаршому – 84», - повідомив на своїй сторінці губернатор Вінниччини Сергій Борзов.

Загалом, за минулу добу по області коронавірус виявили у 29 людини. А 4440 вакцинувалися.

«Дельта» - це мутований штам коронавірусу.

За попередніми оцінками, він у 1,6 раза заразнішим, ніж штам «Альфа» (британський різновид вірусу), у 2,26 раза частіше призводить до госпіталізації та у 1,45 раза частіше - до реанімації.

У випадку зараження "Дельтою" симптоми можуть бути традиційними для Covid-19 - кашель, лихоманка, втрата відчуття запаху і смаку.

Зауважимо, «Вінницький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» придбав тест-системи для мультиплексної диференціації нових небезпечних мутантних варіантів коронавірусу SARS-CoV-2, в т.ч. варіант «Delta».

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей