Menu
Понедельник, 19 Июль 2021 11:42

У Вінниці примусово демонтують «знайдені» паркани з воротами та огорожі

139
(0 голосов)

Виконком Вінницької міської ради прийняв рішення «Про демонтаж самовільно встановлених малих архітектурних форм на території Вінницької міської територіальної громади».

Документ оприлюднено на сайті міськради.

Йдеться про огородження та металеву браму на 5-му провулку Гніванського шосе, який комісія вирішила вважати «знахідкою», так як не змогли встановити його власника; металеве огородження на провулку Академічний; металеві стовпчики на Чумацькій та бетонний паркан на Магістратській.

«1. Затвердити акти Комісії з питань звільнення території Вінницької міської територіальної громади від незаконно встановлених ТС та МАФ, згідно з додатками 1-4.

2. Демонтувати огорожі та малі архітектурні форми:

2.2 металеві огородження за адресою: провулок Академічний (6-й пров. Гніванського шосе) у м. Вінниці, які встановлені без відповідних дозвільних документів:

- призначити уповноваженою особою на виконання демонтажу металевих огороджень МКП «Архітектурно-будівельний сервіс», термін демонтажу – до 10.08.2021 р.

- рекомендувати гр. Поліхуну М. М. виконати демонтаж влаштованої огорожі зі сторони лісосмуги в термін до 26.07.2021 р.

2.3 огорожу із металевою брамою – знахідку за адресою 5-ий пров. Гніванського шосе в м. Вінниця:

- призначити уповноваженою особою на виконання демонтажу металевих огороджень МКП «Архітектурно-будівельний сервіс», термін демонтажу – до 10.08.2021 р.

2.4 металеві стовпчики за адресою: вул. Чумацька, біля буд. № 250 у м. Вінниці:

- призначити уповноваженою особою на виконання демонтажу МКП «Архітектурно-будівельний сервіс», термін демонтажу – до 10.08.2021 р.

- рекомендувати гр. Кузнецову Б. В. виконати демонтаж вищевказаних металевих стовпчиків в термін до 26.07.2021 р.

2.5 декоративну бетонну огорожу та металеве огородження (металеві стовпчики із натягнутим металевим тросом) за адресою: вул. Магістратська, біля буд. № 57 у м. Вінниці:

- призначити уповноваженою особою на виконання демонтажу МКП «Архітектурно-будівельний сервіс», термін демонтажу – до 26.07.2021 р.

- рекомендувати гр. Сапсай Л. Ф. виконати демонтаж вищевказаних декоративної бетонної огорожі та металевого огородження (металеві стовпчики із натягнутим металевим тросом) в термін до 19.07.2021 р…», - зазначено в рішенні виконкому.

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей
Последние новости Винницы за сегодня
Вся афиша Винницы
Самые популярные компании в Виннице