Menu
Вторник, 17 Декабрь 2019 11:57

Така ціна за оренду доступна лише "особливим" вінничанам (Фото)

467
(0 голосов)

Власне озеро, ландшафтний дизайн та планування території, приватна набережна та пристань для човнів на березі Південного Бугу, спа-комплекс. При чому за комунальні ділянки площею 23,39 сотки, взяті в оренду на десятки років, родина Ігора Ткачука платить близько 450 гривень на місяць.

Підписники спільноти "Вінниця Корупційна" надіслали нам фотографію, як виглядає комунальна ділянка, взята депутатом Вінницької міської ради Ігорем Ткачуком та його матір'ю в оренду з цільовим призначенням "сінокосіння" та "туристично-оздоровчі потреби". Мусимо визнати: виглядає ділянка розкішно. Залишається лише побажати, щоб усі мешканці Вінниці мали можливість орендувати комунальну територію по таким цінами.

Нагадаємо, що на туристично-оздоровчі потреби Ігор Віталійович орендує у Вінницької міської ради по вулиці Івана Богуна 10,37 соток комунальної землі терміном на 25 років за річною орендною ставкою 4560 гривень. За 3,27 сотки поряд, які депутат взяв в оренду на 40 років, він платить до бюджету 3,22 гривні щорічно. Ще 8,86 сотки за цією ж адресою взяла в оренду на 49 років з річною орендною платою 4,82 гривні мати Ігоря Віталійовича — Ткачук Любов Тихонівна. Цільове призначення ділянки — під сінокосіння. Вона ж з 2007 року орендує ще 0,89 сотки комунальної землі під будівництво за 743 гривні на рік. Дія договору завершиться в 2034 році. Варто відкрити Публічну кадастрову карту України, щоб переконатися, що, як мінімум, частина цієї землі належить до умовної прибережної захисної смуги на березі Південного Бугу.

Вінниця Корупційна

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей