Menu
Среда, 13 Ноябрь 2019 11:45

Проєкт реконструкції терміналу аеропорту "Вінниця" (Фото)

774
(0 голосов)

У компанії UVT GROUP розробили проєкт реконструкції терміналу міжнародного аеропорту "Вінниця". За задумом, приміщення летовища кардинально змінить вигляд та отримає VIP залу для очікування.

Про це йдеться на сайті UVT GROUP, які замовили проєкти реконструкції злітної смуги та терміналу.

"Реконструйований термінал матиме орієнтовну площу 11 000 м2. Реконструйоване бомбосховище, повне перепланування приміщень, надбудований третій поверх, окремий вхід для VIP персон і двоє гейтів для відправлення пасажирів. Термінал також матиме змогу приєднати телескопічні рукава, можливість розширення міжнародної зони без перепланування технологічного процесу," - йдеться у описі до візуалізації.

15

Крім цього також заплановано створення сучасного паркінгу, з місцями для електричних машин і благоустрій території. Термінал за планом буде обладнаний всіма засобами протипожежного захисту, враховує вимоги людей з обмеженими можливостями і обладнаний необхідними медичними заходами. 

В будівлі передбачені VIP зали з сучасним затишним інтер’єром і конференц залом. Розробив проєкт архітектор Олексій Агафонов.

Наразі виконана стадія "Проєкт і документація" готується для подачі в державну експертизу. Паралельно виконується "Робоча Документація".

12

Нагадаємо, тендер на реконструкція аеродрому комунального підприємства "Аеропорт Вінниця" виграла компанія ТОВ "Шляхове будівництво "АЛЬТКОМ". Вартість робіт 962 605 808 гривень. Згідно тендерної документації, роботи мають завершити до грудня 2021 року. 

Джерело: vinbazar.com

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей