Menu
Четверг, 09 Апрель 2020 10:37

На двох вінницьких фабриках пошиють понад 17 тисяч захисних костюмів для медиків

202
(0 голосов)

Вінницьке підприємство «Володарка» та швейна фабрика «Поділля» пошиють для медиків 17 300 спеціальних захисних комбінезонів. Крім цього, Вінницька міська рада замовила пошиття 42 000 марлевих пов’язок.

Як повідомляється на сайті Вінницької міської ради на підприємстві ПрАТ «Володарка» пошиють 10 000, а на швейній фабриці «Поділля» – 7300. Наразі на “Володарці” вже викроїли перших 500 костюмів і планують шити 1000 таких комбінезонів в день.

Вчора ми тільки отримали тканину, зазвичай процес запуску триває від трьох до п’яти днів, ми усе влаштували за один день. Ми організували додаткову роботу розкрійного цеху, і сьогодні ми вже поставили виробництво на «потік».  В умовах карантину неможливо було знайти комплектуючі матеріали, в цьому й полягала складність нашої роботи.

Вчора викроїли 500 перших костюмів, поступово будемо збільшувати об’єми і плануємо шити по 1000 в день. Є певна специфіка такого виробництва, адже ми працювали з іншою тканиною.  Тканину замовляли в Харкові. Вона відповідає стандартам для таких цілей, щільність – 60г/м2»,  – розповіла головна інженерка ПрАТ «Володарка» Євгенія Заїчко.

Виготовлені захисні комбінезони передадуть до медичних закладів міста. Як зазначив голова спостережної ради ПрАТ «Володарка» Роман Гавриш, враховуючи соціальну спрямованість замовлення, костюми шиють практично по собівартості.

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей