Menu
Пятница, 13 Март 2020 15:18

Міський голова Вінниці Сергій Моргунов виступив із відеозверненням до вінничан (Відео)

527
(0 голосов)

Міський голова Вінниці Сергій Моргунов виступив із відеозверненням до вінничан. В ньому очільник закликав залишатися вкрай обережними, а керівників установ піти на зустріч працівникам, які мають неповнолітніх дітей, за можливістю організовувати дистанційну роботу або надавати відпустки. 

Публікуємо повний текст звернення: 

Шановні вінничани!

Світ, Україна і ми маємо великі виклики через оголошену пандемію нового коронавірусу.

Тому маємо адекватно реагувати на ситуацію. Не панікувати, а бути свідомими та відповідальними не лише за себе, але й за оточуючих.

В Україні до кінця місяця запроваджені карантинні заходи. Відповідно, у Вінниці уже припинено навчання в усіх навчальних закладах. З понеділка припиняють свою роботу всі дитячі садки.

Звертаюся до батьків - ваші діти повинні бути вдома, а не в місцях масового скупчення людей. Звертаюся до роботодавців - з розумінням поставитись до працівників, в кого є діти дошкільного віку. Переглянути графіки роботи, по можливості надати відпустки, організувати дистанційні форми роботи.

Закликаю бізнес та підприємців - на період карантину призупинити роботу усіх розважальних, спортивних, культурних закладів. Я розумію, що це важкий крок для вас. Але це світовий досвід у стримуванні поширення коронавірусу.

Звертаюся до всіх вінничан: в першу чергу берегти себе та оточуючих і дослухатись до рекомендацій лікарів!

А тим, хто приїхав з країн, де зафіксовано спалахи коронавірусу, при перших ознаках респіраторних захворювань слід звернутись до свого сімейного лікаря. В разі його відсутності - телефонувати 103 або 15-60. В жодному випадку - не їхати до лікаря громадським транспортом, щоб не наражати на небезпеку інших. Лікар приїде до вас додому. І ні в якому разі не займайтесь самолікуванням.

Що робимо ми як міська влада і як ми готуємось до боротьби з коронавірусом. Ми посилили санітарну обробку та дезінфекцію громадського транспорту, Прозорих офісів та інших комунальних установ.

Ми закупили для наших медиків засоби індивідуального захисту та формуємо резерв ліків, респіраторів, масок, захисних костюмів.

Сьогодні я дав доручення додатково закупити спеціальне медичне обладнання, зокрема, апарати штучної вентиляції легенів для створення нових місць інтенсивної терапії в інфекційному відділенні 1-ї міської лікарні.

Я дав доручення департаменту житлового господарства відпрацювати з управляючими компаніями та ОСББ питання посилення дезінфекції у під'їздах житлових будинків. Ситуація в місті контрольована. Але хочу наголосити: від дій кожного з нас залежить, як ми впораємося з цим великим викликом.

Видео Міський голова Вінниці Сергій Моргунов виступив із відеозверненням до вінничан (Відео)

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей
Последние новости Винницы за сегодня
Вся афиша Винницы
Самые популярные компании в Виннице