Menu
Вторник, 08 Июнь 2021 08:51

Кабмін послабив карантинні обмеження. Що змінилось

90
(0 голосов)

Кабінет міністрів України 2 червня вніс зміни до Постанови від 9 грудня 2020 року, якими передбачено послаблення карантинних обмежень.

Внесено зміни щодо показників для встановлення зеленого рівня епідемічної небезпеки.

Всі масові заходи дозволили проводити, у тому числі в нічних клубах, за участю більше однієї особи на 4 кв. метри площі будівлі або території (якщо захід проводиться на відкритому повітрі) або наповненістю залів понад дві третини місць (розміщення здійснюється з дотриманням заповнення двох рядів відвідувачами і одним порожнім рядом).

Спортивні змагання із глядачами - з наповненістю споруд, приміщень не більш як дві третини місць і за умови дотримання учасниками таких заходів відповідних санітарних та протиепідемічних заходів і здійснення обов’язкового щоденного контролю за станом здоров’я учасників. Зазначені обмеження не застосовуються за умови наявності в усіх учасників та організаторів заходу негативного ПЛР-тестування на COVID-19 або експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, яке проведене не більше як за 72 години до здійснення заходу, або документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації.

Дозволено приймання відвідувачів у кінотеатрах, інших закладах культури з наповненістю кінозалів або залів понад дві третини місць (розміщення здійснюється з дотриманням заповнення двох рядів відвідувачами і одним порожнім рядом) або понад 50% місць (розміщення здійснюється з дотриманням шахового порядку, зокрема для груп із двох осіб) у кожному окремому кінозалі або залі.

Знято заборону на проведення дискотек, роботу нічних клубів, ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів тощо з організацією дозвілля, у тому числі проведення святкових заходів, банкетів, майстер-класів, публічних подій тощо.

Знято заборону на роботу ресторанів до 24-ї години.

Розміщення відвідувачів у закладах громадського харчування дозволено на відстані меншій, ніж 1,5 метри за сусідніми столиками, а не 2 метри, як було.

Знято заборону на приймання відвідувачів у хостелах.

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей