Menu
Понедельник, 26 Ноябрь 2018 15:40

Алкоголь у Вінниці не продаватимуть із 23-ї вечора до 7-ї години?

275
(0 голосов)

Відповідний проект рішення оприлюднила Вінницька міська рада.

– Відповідно до статей 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень та пропозицій від юридичних та фізичних осіб, їх об’єднань Департамент адміністративних послуг Вінницької міської ради повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акта – рішення Вінницької міської ради «Про встановлення заборони продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових суб’єктами господарювання (крім закладів ресторанного господарства) у визначений час доби в межах міста Вінниці», а також аналізу регуляторного впливу вказаного проекту», – зазначено в публікації ВМР.

Цим проектом рішення пропонується заборонити продаж пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових суб’єктами господарювання (крім закладів ресторанного господарства) з 23:00 до 07:00 години в межах міста Вінниці.

Зауваження та пропозиції до проекту регуляторного акта приймаються від юридичних та фізичних осіб, їх об’єднань протягом одного місяця з дня оприлюднення у письмовому вигляді за адресою: м. Вінниця, вул. Соборна,59, департамент адміністративних послуг міської ради  (тел. 67-07-80)

Втім, дата запровадження нічного «Сухого закону» у Вінниці досі невідома… Ймовірно, що ця заборона почне діяти вже після новорічних свят!

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей