Menu
Четверг, 23 Ноябрь 2023 12:59

Химченко прокоментував резонансну справу по землі біля Центрального базару у Вінниці

105
(0 голосов)

Під час брифінгу керівника Вінницької обласної прокуратури журналістка закликала звернути увагу прокуратури на процедуру виділення земель комунальної власності. Олексій Химченко сказав, що увагу звернуть обов’язково, і розповів про справу із виділенням землі біля центрального базару у Вінниці.

«Звернулись місцеві мешканці Вінниці, що біля входу у центральний ринок м. Вінниці, що незаконно ведеться будівництво. Прокуратура провела відповідно перевірку, звернулась з позовом щодо скасування рішення міської ради про виділення земельної ділянки поза конкурсною основою. Це означає, що було право власності на два МАФи, там 2,5 – 3 кв м та під ці МАФ-и виділили набагато більшу земельну ділянку без проведення відповідного аукціону. Задіяли близько 8 млн грн, що вартує близько 400 грн 1 кв м. Це не має так відбуватись. Прокуратура відреагувала. Звернулась з позовом. Суд першої та апеляційної інстанції не підтримав позов прокуратури та залишив рішення міської ради в силі. Однак, Верховний Суд 7 листопада задовольнив касаційну скаргу прокурора та повернено на новий судовий розгляд наш позов.

Будемо домагатись у всіх таких випадках реагування відповідного і законних дій. Є відповідна законна процедура. Законом прописано проведення аукціону. Будь ласка – проведіть аукціон, надавайте землю, будуйте, якщо містобудівні умови дотримуються. Але викуповувати по якимось «сірим схемам»… Ми будемо реагувати на всі такі питання», - відповів керівник Вінницької обласної прокуратури.

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей