Menu
Вторник, 05 Сентябрь 2023 12:26

У Вінниці оголосили три аукціони з приватизації майна

235
(0 голосов)

Департамент комунального майна Вінницької міської ради виставляє на продаж три об’єкти – це нежитлові приміщення, котрі перебувають у різному технічному стані та однаково оснащені усіма необхідними внутрішніми та зовнішніми комунікаціями. Вони підійдуть як для малого, так і середнього бізнесу.

Мова йде про будівлі за адресами:

  • вул. П. Корнелюка, 38 Б, загальною площею 422,3 м2;
  • вул. І. Бевза, 4, загальною площею 243,0 м2;
  • вул. Л. Лук’яненка, 52 А, загальною площею 143,9 м2.

Стартова ціна варіюється від близько мільйона до понад двох із половиною мільйонів гривень. Все залежить від площі, зручності розташування (інфраструктури) та первісного стану приміщень, розповів директор департаменту комунального майна Вінницької міськради Андрій Петров. За його словами, виставлені на аукціон лоти можуть використовуватись переважно в якості об’єктів виробничо-складського призначення.

«Запрошуємо підприємців взяти участь в аукціонах. Це дієвий інструмент для розвитку вашого бізнесу, а також відновлення роботи того, що релокувався до Вінниці з території активних воєнних дій. Разом наповнюватимемо бюджет, створюватимемо робочі місця і працюватимемо на відновлення економіки України!» – зазначив Андрій Петров.

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей