Menu

Як підключати газові балони до гриля

9
(0 голосов)

Використання газового балона, як мобільного джерела енергії, ідеально підходить для багатьох ситуацій у будинку та саду. Ви можете нагрівати, підпалювати за допомогою газового балона, а також готувати на грилі. У магазинах доступні пляшки різних розмірів, які адаптовані до конкретного завдання, вони прості та безпечні у використанні, якщо ви дотримуєтеся інструкцій з безпеки та правильно використовуєте пляшку. Балони наповнені пропаном, який також відмінно підходить для гриля як улітку, так і взимку.

Підключення газового балона до гриля — крок за кроком

Газові балони для приготування їжі мають бути надійно підключені до гриля. У будь-якому випадку ви можете знайти детальну інформацію у виробника та в інструкції з експлуатації. Це необхідно завжди дотримуватися та уважно прочитати перед використанням. Це надзвичайно важливо і може запобігти нещасним випадкам.

  1. Ви повинні не поспішати з підключенням газового балона.
  2. Якщо старий газовий балон все ще прикріплений до гриля, його необхідно зняти, тобто демонтувати. Тут також потрібна обережність, оскільки навіть невелика кількість залишкового газу може спалахнути.
  3. Перш ніж замінити пляшку, перевірте лінії, чи все в порядку. Без перегинів, розривів чи пошкоджень? Якщо ні, гриль не можна вводити в експлуатацію, а спочатку слід замінити газову трубу.

Те саме стосується з’єднань.

  1. Червоний захисний ковпачок із фіксувальною скобою з клапана газового балона треба зняти з нового балона. Цей захисний ковпачок завжди повинен бути на пляшці під час її транспортування (незалежно від того, повна вона чи порожня).
  2. Редуктор тиску встановлюється на різьбу вентиля і закручується проти годинникової стрілки.
  3. З’єднану пляшку зазвичай зберігають під грилем або у відведеному для цього місці. Після того, як пляшка правильно підключена, можна починати веселощі з грилем.

Що таке редуктор тиску?

У більшості випадків у комплект постачання вашого газового гриля входить редуктор тиску та газовий шланг. Він адаптований до вашого газового пристрою і виконує завдання зниження тиску в газовому шлангу. Це означає, що до пальника надходить точно збалансована кількість газу, а не виходить надто багато газу відразу. Редуктор тиску також потрібен для вашої безпеки. Якщо з пляшки виходить занадто багато газу, запалювання може бути небезпечним. Тому використання редуктора тиску надзвичайно важливо. Його слід замінювати на новий приблизно кожні 10 років.

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей