Menu

Скляні торгові острівці: переваги та особливості

34
(1 Голосовать)

Торгові острівки виготовляються із ДСП, акрилових пластиків, скла. Вибір залежить від товарної специфіки, бюджету, формату торгової точки. Конструкції зі скла – найбільш пристойний варіант товарної експозиції.

Скляні торгові острівки – обладнання для формування самостійної торгової зони. Складається з вітрин, прилавків, стелажів та інших елементів зі скла із профілем або вставками із МДФ. Острівці монтуються у холах та коридорах торгових центрів та інших об'єктів.

Особливості скляних острівців

У виробництві меблів використовується загартоване скло. Воно в 5-7 разів міцніше за звичайним аналогічної товщини.

Основні переваги матеріалу – підвищена механічна міцність та висока ударна в'язкість. Розбиваючись, скло руйнується на безліч дрібних уламків із тупими гранями, які не здатні завдати серйозних травм.

Інші особливості:

  • вбудоване освітлення може покращити вигляд продукції, використовуючи різноманітні світлові ефекти для привернення уваги та підкреслення товарів;
  • деякі скляні торгові острівки розроблені таким чином, щоб бути легко модифікованими або розширеними, дозволяючи ритейлерам змінювати розмір або конфігурацію відповідно до змін у потребах.

Скляні торгові меблі мають популярність через цілий набір важливих переваг.

Експлуатаційні переваги

До плюсів скляного торгового обладнання, можна віднести наступне:

  • естетика та привабливість, сучасний вишуканий вигляд, який привертає увагу покупців та спонукати їх зупинитися, оглянути товари;
  • візуальна доступність. Продукція всередині легко переглядається з усіх боків, що полегшує покупцям огляд товарів без необхідності фізичної взаємодії;
  • гнучкість дизайну. Скло може бути оброблене та сформоване в різноманітні форми, дозволяючи створити унікальні та індивідуалізовані конструкції, які відповідають конкретним потребам продавця та місцерозташуванню;
  • легкість у догляді: скляні поверхні легко чистити та підтримувати в чистоті, що важливо для підтримання привабливості торгового місця.

Попри те, що торгові меблі виготовляються із загартованого скла підвищеної міцності, вони досить крихкі. Слід уважно підходити до вибору устаткування конкретних груп товарів. Не можна перевантажувати полиці та вітрини або стелажі, оскільки це може призвести до їхнього руйнування.

Компанія Slon Factory Львів виготовляє торгові острівки та інші меблі зі скла у типових варіантах, за індивідуальними замовленнями. Конструкції функціональні, задовольняють суворі вимоги естетики, безпеки.

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей