Menu

5 порад для вибору ліжка хлопцю чи дівчині підліткового віку

15
(0 голосов)

Коли дитина підростає у її житті відбувається ряд змін, як особистих, так і у довкіллі. Підліток виростає з дитячих думок, одягу, а кімната його дитячих мрій потребує оновлення. Перше, що необхідно змінити у кімнаті підлітка - це ліжко. Та якщо прибрати старе місце для сну легко, то вибрати нове доволі складно, адже нинішній каталог магазинів меблів вражає своїм розмаїттям.

На що спиратися при виборі?

Ліжко - улюблене місце багатьох осіб перехідного віку, саме тому воно має бути максимально комфортним та безпечним, керуючись власним смаком навряд вдасться зробити правильний вибір. Отже, зверніть увагу на:

  1. Якісний матеріал каркаса - база будь-якого ліжка. Коли мова йде про підліткове ложе, то слід надати перевагу ортопедичній основі з поперечними, трохи вигнутими ламелями, поверх яких лежить жорсткий матрац. Дана поверхня створює легке пружіння та забезпечує рух повітря, що подовжує експлуатацію “перини”. Це дуже важливо для правильного розвитку опорно-рухової системи дитини, адже саме у віці 10-15 років вона перебуває на останньому етапі формування, сон на ортопедичній поверхні є надійним захистом від сколіозу.
  2. Розміри спального місця мають бути трохи на виріст, адже у підлітків, особливо у хлопців, організм продовжує витягуватись, тому краще одразу придбати ліжко за стандартними дорослими габаритами, починаючи від 180х90 м і закінчуючи 2,2х1,1 м. Головне, щоб ліжко не було впритул до ніг.
  3. Технічні показники надійності, міцності та практичності потребують детальної перевірки. Конструкція має бути розрахована на вагу більшу за її володаря. Перевірте якість усіх важливих з’єднань, чи добре висовуються додаткові ящики (якщо такі є), якщо виріб двоповерховий, то зверніть увагу на сходи, бортики та зносостійкість такої моделі. Загалом серед підліткових моделей поширені такі різновиди: традиційні полуторні койки; багатофункційні ліжка-горища; двоярусні конструкції; ліжко-подіум.
  4. Сировина, з якої виготовлено меблевий виріб (дерево то чи метал), має бути екологічно безпечною, гіпоалергенною без шкідливих домішок та покриттів. Якщо ліжко лаковане, то дізнайтеся чи безпечний склад цього лаку, адже такі речовини доволі специфічні і часто викликають подразнення. Узагалі, вибираючи матеріал, краще придбати ліжко з натурального дерева, воно найбезпечніше та послугує тривалий термін (за умови масиву з твердої породи дерев - дуб, бук тощо).
  5. Зовнішній вигляд виробу обов’язково має бути узгоджений з дитиною, бо саме хлопцю чи дівчині проводити у цьому ліжку кожен вечір. Нехай батьки візьмуть на себе думки про відповідність усім стандартам, наявність гарантії, вартість, а підліток - дизайн. До речі, цікавим спостереженням є те, що представниці прекрасного полу зазвичай обирають світлі, м’які модерні моделі, у той час, як юнаки вибирають практичні класичні варіанти.

Дотримуючись вищезазначених порад та дослухаючись до бажань своєї дитини, вам точно вдасться здійснити правильний вибір.

Статтю підготовано за матеріалами: womansdream.cx.ua

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей
Последние новости Винницы за сегодня
Вся афиша Винницы
Самые популярные компании в Виннице