Menu

Що треба, щоб навчатися у Польщі після 9 класу?

12
(0 голосов)

Хотіли б відправити дитину на навчання до європейського коледжу, ліцею чи технікуму після 9 класу? Це хороший старт у його навчанні, можливість обрати професію та здобути якісну освіту. Надалі абітурієнту з польською середньою освітою буде простіше вступити до польського вишу, щоб здобути вищу освіту та влаштуватися на престижну роботу. Плюс до всього, до моменту вступу до вузу дитина знатиме мову, зможе вільно спілкуватися, навчатися у спільних групах, у яких викладають польською.

Навчання у Польщі

Якщо вас цікавить навчання в Польщі після 9 класу, рекомендуємо скористатися допомогою компанії «Білий Лев». До ваших послуг команда професіоналів, яка готує абітурієнтів до вступу до ліцеїв, технікумів та коледжів у Польщі.

Чому варто звертатися до компанії «Білий Лев»:

  • індивідуальний підхід в організації поїздки та вступу до іноземного вузу;
  • вигідні ціни на консультацію та допомогу експертів;
  • супровід клієнта від початку звернення до моменту вступу та початку навчального процесу.

Безумовно, можна і самостійно підготувати документи, вибрати конкретний ліцей, вибрати гуртожиток чи квартиру в Польщі, організувати та підготувати інші моменти майбутньої поїздки. Однак, відправляючи вчитися дитину у віці 14-15 років в іншу країну, потрібно бути готовим до «підводного каміння» та різних труднощів. Щоб процес пошуку навчального закладу, організація поїздки та початок навчання пройшли гладко та швидко, рекомендуємо скористатися допомогою фахівців.

На сайті можна замовити дзвінок або залишити заявку на консультацію. Якщо ви тільки думаєте щодо вступу до польського ліцею або технікуму після 9 класу, напевно у вас є питання. Зверніться за консультацією та допомогою до фахівців компанії «Білий Лев». Дізнайтеся, наприклад, вартість навчання та можливість вступу на безкоштовну форму навчання. Також можна дізнатися про вартість проживання на території Польщі, які документи потрібні для виїзду та багато іншого.

Консультація кваліфікованих фахівців допоможе вам розібратися з усіма нюансами та деталями, щоб ви могли отримати кваліфіковану допомогу та успішно вступити до іноземного ліцею чи коледжу. Дізнайтеся, які привілеї отримують студенти польських ліцеїв при вступі до польського вишу для досягнення необхідного віку. Забезпечте дитині благополучне майбутнє за рахунок якісної європейської освіти. Отримайте детальний алгоритм дій, корисні поради та рекомендації, як підготуватися до вступу.

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей
Последние новости Винницы за сегодня
Вся афиша Винницы
Самые популярные компании в Виннице